העיר על מהירות - ונדרס: בתיעוד קשה שהתרחש בסוף השבוע האחרון מתל אביב, נראה נהג קטנוע, עומר אבו חליפה תושב יפו בשנות ה-30 לחייו, עוצר ליד מונית - ומתחיל בחילופי דברים עם הנהג. בתגובה, נהג המונית מאיץ עם רכבו, דורס אותו - ודוחק אותו לקיר. כתוצאה מכך, הוא נפצע בכל חלקי גופו ופונה לקבלת טיפול רפואי.

רפעת ג'ימי טורק, כדורגלן עבר, ואחד ממכריו של עומר, סיפר: "אבו חליפה בחור טוב, נשוי עם כמה ילדים. הוא בחיים לא רב עם חתולה. איש שהולך לעבודה להתפרנס ומתגורר אצל אימא שלו. הוא בחיים לא הסתבך ולא עשה כלום למישהו. הוא לא הזיק לאף אחד ורק דואג למשפחתה".

אבו חליפה, האופנוען, לאחר התאונה
רוכב הקטנוע, אבו חליפה, לאחר התאונה

עוד הוסיף חברו של נהג הקטנוע: "בדריסה הוא נפל על הגב ונפצע בכמה מקומות: בגוף, בבטן וברגל יש לו שבר באצבע. עומר ראה את נהג המונית נוסע במעבר חציה במהירות ואמר לו שייסע לאט. הוא אמר לו 'כמעט דרסת אישה', נהג המונית החל לנסוע לעברו כמו משוגע בזמן שהוא מפיל אותו מהאופנוע. במהלך הדריסה בן אדם שהיה שם פתח את דלת המונית וצעק לנהג, והוא נסע חזרה לאחור. הוא עדיין בהלם סובל מכאבים ומנסה לעכל את המקרה הזה".

לדברי טורק, המשטרה הגיעה רק אחרי חצי שעה. "אני רוצה לשאול אותך – אם לנהג היה קוראים מוחמד, מה היה קורה? ישר מנטרלים אותו", אמר. "אני מבטיח לך שהיינו הולכים להלוויה שלו בשבוע שעבר. הוא העיר לו ותראה מה הנהג מונית עשה. איך הנהג הזה לא עצור? במזל זה לא נגמר כמו ברצח יורי וולקוב, או אריק גרינפלד, תושב תל אביב בן 36, רוכב האופנוע שתועד תוקף באמצעות קסדה נהג אחר בנתיבי איילון".