ביום שלישי תובא למנוחות בחיפה דריה לייטל ז"ל, בת 31, שנרצחה על פי החשד בידי בעלה, בלילה שבין חמישי לשישי. היום (ראשון), סיפרו הסבים והסבות, משני הצדדים, על הטרגדיה שנחתה עליהם, על הרגעים שאחרי הרצח, ועל 3 הבנות שיעברו כעת לטיפולם: "הנכדות שלי איבדו את אימא שלהן בגלל הבן שלי", אמר אביו של ג'וסיה דניאל לייטל, שהודה ברצח אשתו.

השיחה הראשונה של ג'וסיה דניאל לייטל, אחרי שרצח את אשתו דריה, הייתה לאביו. "הוא צלצל אלינו, אליי, ואמר 'הרגתי את דאשה'", סיפר פיליפ, אביו של החשוד ברצח. כעת, שתי המשפחות מקבלות מנחמים ביחד, בבית משפחת לייטל בחיפה ובאופן מפתיע, אביה של דריה ז"ל מקבל כוחות דווקא מהוריו של ג'וסיה.

דריה לייטל ובעלה ג'וסיה שחשוד ברצח
דריה לייטל ובעלה ג'וסיה שחשוד ברצח

עוד בנושא - סיקור N12

"אני אוהב את דאשה, אני אוהב אותה. אור החיים שלי, קרן אור ממש. הפסדתי חצי משפחה שלי", אמר בכאב אנטון, אביה של דריה ז"ל, שהתקשה לספר על האובדן ועל הבת שאיבד. פיליפ אביו של ג'וסיה סיפר על אהבתו למשפחה שהקימו השניים ואמר: "ראיתי את דאשה כאילו הייתה הבת שלי".

משפחתה של דריה לייטל ז"ל
שתי המשפחות מקבלות מנחמים ביחד בבית משפחת לייטל

אימו של של ג'וסיה דניאל סיפרה שבניגוד לפרסומים, היא לא ראתה סימנים לכך שבנה מתכוון לרצוח את אשתו. ולמרות הדברים האלו, מזה שנתיים מתנהל בבית המשפט תיק נגד ג'וסיה בשל איומים על אשתו. ב-7 ביולי בשנה שעברה קבעה השופטת אורית קנטור, מבית משפט השלום בחיפה, שהנאשם עבר את העבירות המיוחסות לו, הוא הודה וביקש שלא ירשיעו אותו ושיפנו אותו לשירות המבחן והיה אמור לעבור שיקום.