צעירה בת 17 פונתה הלילה (בין שישי לשבת) לבית החולים איכילוב שבתל אביב, כשהיא חבולה ומדממת. לאחר הגעתה סיפרה הנערה כי היא נאנסה בחניון ברחוב יהושע התלמי בעיר, סמוך לשדרות רוטשילד. במשטרה לא הוסיפו פרטים נוספים לגבי המקרה וציינו שנפתחה החקירה.

החשד לאונס מגיע יומיים לאחר שהוגש כתב אישום נגד ירין גלי ורותם מילוא בני ה-21, שהתפרצו לחדר מלון "קיסר" באילת וביצעו מעשים מגונים בשתי נשים שישנו שם. "אני מתעוררת כי אני מרגישה שמישהו נצמד אליי מאחור, נוגע בי, מנסה להפשיט אותי", סיפרה אחת המתלוננות. "אני פותחת את העיניים ורואה מולי את חברה שלי חצי ערומה עם גבר מעליה. אני מסובבת את הראש ואני רואה גבר זר מאחוריי. התחלתי לצרוח ולקרוא לעזרה ולמשטרה", היא מוסיפה.

עו"ד רותם יוחנני - הר ציון על הנאשמים בהתפרצות למלון "קיסר" שבאילת: "המשיבים הצליחו להיכנס בעורמה ולאחר הפעלת שקרים ומניפולציות על גורמי המלון, ללא כל הזמנה מראש, לחדר מלון נעול, בו ישנו באותה העת שתי נפגעות העבירה, וביצעו בהן עבירות מין בצוותא בעודן ישנות. תוך כדי ביצוע עבירות המין, התעוררו נפגעות העבירה ומצאו את עצמן במציאות מסויטת, שהנה התגשמות הפחדים של כל אישה הלנה בחדר בבית מלון שאמור להיות נעול ומוגן".