סיגל אטיאס ז"ל נרצחה אתמול (ראשון) על ידי בעלה ברחוב הנשיא בעיר לוד. משה נעצר לאחר שכוחות המשטרה הגיעו לדירתו ואיתרו את סיגל, זוגתו בת ה-53 ללא רוח חיים. החשוד התקשר למשטרה והודיע: "פגעתי באשתי, תגיעו לטפל בה". לאחר מכן נמלט ונעצר בתום מרדף - בעת שהתנגש עם רכבו ברכב של מג"ב.

"הלם ותדהמה בלוד, צער וכאב רב - אלו המילים שיוצאות מן הלב לנוכח המוות המזעזע של סיגל אטיאס ז"ל שנרצחה אתמול בבוקר ע"י בעלה בביתה ברחוב הנשיא במרכז העיר", כתב ראש עיריית לוד, יאיר רביבו. "הידיעה היכתה בנו חזק, תפסה את כולנו פעורי פה, לא מעכלים את האסון".

ברכה ומשה אטיאס
סיגל ומשה אטיאס

"אם הם התכוונו לנסוע הבוקר לחוץ לארץ, כנראה שהיחסים היו נורמטיביים", אומר ראש עיריית לוד, יאיר רביבו. "יכול להיות שוויכוח שעלה אתמול בלילה בבית התפתח אצל הבעל והוא עשה את הדבר הנורא מכל".

צוותי מד"א העידו על זירת רצח קשה מאוד. סיגל אותרה עם סימני אלימות על גופה ולאחר סדרה של בדיקות לא נותר אלא לקבוע את מותה. סיגל אטיאס ז"ל היא הקורבן הנוסף של אלימות נגד נשים השנה. מהחקירה עולה כי השניים היו אמורים לטוס יחדיו לגאורגיה בבוקר הרצח לצורך טיפול שיניים של משה. עוד עלה כי משה היה מעורער נפשית בתקופה האחרונה ואף הלך לשורה של טיפולים ואבחונים פסיכיאטריים. 

הלווייתה של סיגל אטיאס ז"ל תתקיים היום בשעה 14:00 בבית העלמין הישן בלוד.