פרסום ראשון: צעירה טרנסית בשנות ה-30 לחייה נמצאה לפנות בוקר (שני) מחוסרת הכרה עם סימני אלימות ודקירות על גופה, ברחוב דיזנגוף שבתל אביב. עוברי האורח שמצאו אותה הזעיקו את כוחות ההצלה שהעניקו לה טיפול ראשוני ופינו אותה לאחד מבתי החולים בעיר. 

לאחר שהתייצב מצבה, ניסו חוקרי המשטרה, שבנתיים החלו לחקור את המקרה, לדלות מידע על שאירע לה - אולם בשלב הזה היא אינה משתפת איתם פעולה. זהותה ידועה למשטרה שממשיכה בחקירת ובירור האירוע.

מיו"ר האגודה למען הלהט"ב, הילה פאר, נמסר בתגובה למקרה: "המציאות של נשים טרנסיות נתונה להפקר מתמשך במדינת ישראל, והן חשופות לאלימות רבה יותר מהאוכלוסייה הכללית. היום קיבלנו הוכחה עצובה ונוספת למציאות הבלתי נתפסת הזו כשאישה טרנסית נדקרה בתל אביב. לא נפקיר את אחיותינו מהקהילה. אנחנו דורשים ממשטרת ישראל לתחקר את המקרה הנורא ולהבין שבטחוננו הוא לא הפקר ולא נעצור עד שנקבל אותו".

מארגוני הקהילה הטרנסית נמסר בתגובה: "נשים טרנסיות הן אחת האוכלוסיות הכי פגיעות בחברה הישראלית. לצד האלימות הפיזית אנו סובלות גם מאפליה בתעסוקה, אי בטחון במרחב הציבורי, תת ייצוג במוקדי קבלת ההחלטות ואלימות ממסדית, ומילולית. אלימות מגדרית משפיעה על כולנו. אנחנו דורשות ביטחון אישי במרחב הציבורי והפרטי, ונמשיך לפעול למען הזכויות והרווחה של הקהילה הטרנסית בישראל".