לינוי בן אברהם, החשודה במעורבות ברצח אימה יעל בן אברהם ביום הבחירות, וכן בשיבוש מהלכי חקירה - שוחררה היום (שלישי) למעצר בית. על פי חשד המשטרה, יעקב בן אברהם (70) דקר למוות את אשתו בת ה-68.

ד"ר עו"ד ניר דוד המייצג את החשודה אמר: "היום הוכח כי מה שטענתי מהדיון הראשון הוא אמת - ללינוי אין כל קשר לרצח המזעזע ואני שמח שהצלחתי לשכנע את בית המשפט בכך. מבית המשפט לינוי תצא הישר לפקוד את קבר אימה המנוחה. לינוי מודה לכל האנשים הרבים והטובים שתמכו בה לכל אורך הדרך, האמינו וידעו שלא נפל רבב במעשיה".

יעקב בן אברהם נעצר מיד עם הגעת השוטרים לזירת האירוע, ביתם של הזוג בהרצליה. הוא הודה במעשה וסיפר כי דקר את אשתו באמצעות סכין מטבח, ואמר לחוקרים "לא היה לי מה להפסיד, אם היינו מתגרשים, היא הייתה משאירה אותי בלי כלום". למחרת נעצרה לינוי, בתם הצעירה של הזוג, לאחר שלפי הערכות המשטרה היא ראתה את הגופה של אימה ולא הזעיקה עזרה - אלא נמלטה.

"קשה לי להגיד שלינוי מעורבת ברצח של אימא, כי אבא כבר הודה במעשה, אבל זה שראתה את אימא שרועה על הרצפה, מדממת למוות ולא הזעיקה עזרה, על זה אני לא סולחת. זאת אימא", אמרה בכאב דנה ויקלר, בתם הקטנה של הזוג כשבוע לאחר הרצח.