מייק בן ארי, שזכה לכינוי "מיידוף הישראלי", הוסגר הלילה (ראשון) מבוסניה והובא לישראל. בן ארי חשוד בהונאה של כאלף משקיעים במאות מיליוני שקלים, ונמלט מישראל לבוסניה באמצעות דרכון מזויף כדי לחמוק מהחשדות נגדו.

המחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה ביקשה להסגיר את בן ארי לישראל, ושלשום שר המשפטים הבוסני אישר את ההסגרה. לפי הודעת המשטרה, מיזם ההשקעות של בן ארי לא היה מפוקח על ידי הרשות לניירות ערך מאחר שהוא הציג את המיזם לציבור כהשקעה משותפת בנאמנות ללא קבלת היתר מרשות ניירות ערך וללא פרסום תשקיף כמתחייב מהוראות החוק. מחלקת חקירות של הרשות אספה ראיות רבות לביסוס החשדות, ותפסה נכסים ששווים נאמד בעשרות מיליוני שקלים.

בהודעת המשטרה והרשות לניירות ערך נמסר כי על פי החשדות שעלו בחקירה נגדו, בן ארי גייס מאות מילוני שקלים מכאלף משקיעים, תוך הצגת מצגי שווא ושימוש בכספים למטרות אחרות מאלה שהציג למשקיעים. מדובר על מיזם השקעות שאינו מפוקח על ידי רשות ניירות ערך, שכן החשוד הציע לציבור השקעה משותפת בנאמנות ללא קבלת היתר מרשות ניירות ערך וללא פרסום תשקיף כמתחייב מהוראות החוק.

לפני חודש בית המשפט בבוסניה קבע שבן ארי בר הסגרה לישראל, וגם ערעורו של בן ארי נדחה. הפרקליטות ביקשה להעמיד את בן ארי לדין בגין עבירות הונאה במסגרת בקשת ההסגרה. בן ארי הוא ככל הנראה נוכל הפונזי הגדול ביותר שפעל בישראל.