פרשת עבירות מין מזעזעת בשפלה: בשבועות האחרונים משטרת מרחב השפלה ניהלה חקירה סמויה שהעלתה חשד שנערה בת 14 שנאנסה מספר פעמים בידי אביה החורג לתקופה ארוכה - בידיעת האם ובסיועה.

במהלך החקירה התגלו מעשים קשים מאוד שהאב ביצע לכאורה בבתו החורגת, בידיעת האם. לפי החשד, האב החורג טען בפני האם שאם הוא יכניס את הילדה להיריון – המדינה תממן להם דירה בכסף. האם חשודה שנהגה לרשום ביומן מתי בתה מקבלת וסת, בכך הדריכה את האב מתי לקיים עמה יחסי מין.

עוד עלה מהחקירה שהאם נהגה לצאת מהדירה כדי להשאיר את האב החורג לבד עם הבת כדי שיוכל לבצע בה את זממו. ההערכה במשטרה היא שהמעשים הקשים הללו בוצעו במהלך תקופה של בין שנה לשלוש.

בעקבות המעשים הקשים שבוצעו בה, הנערה מאושפזת בימים אלה בבית חולים פסיכיאטרי במחלקה סגורה. שני ההורים החשודים נעצרו ביום שלישי האחרון, ובית המשפט האריך את מעצרם – האב עד יום חמישי והאם עד יום שלישי. האם חשודה בשיתוף פעולה עם מעשיו של האב.

החקירה עצמה החלה בעקבות פניות גורמי רווחה למשטרה. אותם גורמים סיפרו לחוקרים שהילדה שיתפה את חברותיה שהאב החורג מנשק אותה בפיה, ואף עושה בה מידי פעם מעשים מגונים – אבל לא פירטה מעבר לכך. גורמי החקירה, שבעקבות הפנייה חשדו שמתרחשים מעשים שלא כשורה – עירבו את המשטרה. לאחר שנאספו מספיק ראיות במהלך החקירה הסמויה, הוחלט לבצע מעצרים.