הריאיון, הסערה - וההכחשה: עו"ד דניאל חקלאי, שמייצג את אולה קרבצ'נקו שנמצאת בימים אלה באוקראינה, האשים הערב (רביעי) בריאיון אצל חמש עם רפי רשף את אדיר חבני בשקרים - והכחיש שמרשתו הייתה מעורבת ברצח תאיר ראדה ז"ל ב-2016.

סיקור שוטף ב-N12

"אני בקשר עם אולה, גם אתמול וגם היום באופן רציף. מתכתבים ומדברים כל הזמן", אמר. "אין ספק שהריאיון הזה נגע בה, אבל התגובה שלה היא בהחלט תגובה שמלמדת על עוצמה - היא לא נכנסה לטלטלה מחודשת, יחד עם זאת היא שוב בהלם מהעוצמה של השקרים, מהעוצמה של הכזבים".

על הטענה שהיא הרוצחת אמר עו"ד חקלאי: "מאחר שפרקליט המדינה סגר נגדה את התיק מחוסר אשמה, ולמעשה קבע בצורה הכי מובהקת שמדובר כאן בעלילת שווא, בעלילת בדים, כלומר בשקרן פתולוגי. היא לא מתרגשת בהיבט המשפטי, היא מבינה שבהיבט הזה אין לראייה החדשה שום ערך מבחינתה. יש לראייה הזו ערך מסוים מבחינת משפט זדורוב, גם אם לא מדובר בשובר שוויון".

"אפשר לתאר שמדובר במי שנאלצה להתגבר לאורך העשור האחרון על גהינום שהוא חולל בחיים שלה", הוסיף ותיאר מסכת של התעללות מינית לכאורה. "בעשור הקודם, כלומר במשך 9 שנים וחצי עד שהחליטה להיפרד ממנו הוא התעלל בה פיזית, הודה במשטרה שגם שבר לה את הלסת, התעלל בה מינית. יותר מזה, כאשר היא החליטה לעזוב אותו ורק כאשר היא החליטה - הוא לפתע רקם את אותה עלילת שווא".

עו"ד דניאל חקלאי (צילום: החדשות 12, החדשות12)
"אין לראייה החדשה שום ערך מבחינתה". עו"ד חקלאי | צילום: החדשות 12, החדשות12

"אולה לא קשורה לפרשה הזאת, מעולם לא רצחה"

עו"ד חקלאי תיאר כי "המשטרה חקרה את הדברים, בשנת 2014 - שנתיים לאחר שהוא רקם את אותה עלילת שווא, ואולה התלוננה על אותו אונס שהוא הודה בו, למעשה התיק נסגר. באופן מדהים, איש לא טרח לעדכן אותה שהתיק נסגר. היא פנתה אליי ב-2017, אחרי "צל של אמת" ואחרי שיצאה מהרבה מאוד אשפוזים לאורך 4 שנים בעקבות אותה קריסה פסיכיאטרית בעקבות עלילת השווא. אנחנו למעשה דרשנו לחקור שוב מבלי שידענו שהתיק נסגר. במשך שנה משטרת ישראל כתבה לי ואמרה לי שהם אכן חוקרים את הדברים, בתום שנת 2017 לפתע הם טענו שהתיק מועבר לפרקליטות - הפרקליטות לא שמעה על זה עד 2020".

על כך שאולי לעולם לא יהיה ידוע מי הרוצח אמר: "יש אפשרות כזאת. יש גם אפשרות שרומן זדורוב אכן רצח ויזוכה מחמת הספק, יש אפשרות כמובן שהוא לא רצח. ייתכן מאוד שבית המשפט לא יפתור את התעלומה הזאת וייתכן שאכן נישאר עם סימן שאלה. דבר אחד לא נתון בסימן שאלה - אולה לא קשורה לפרשה הזאת, מעולם לא רצחה".