חשד לרצח ברמת גן: גבר כבן 60 נורה הבוקר (שבת) למוות ברחוב הרי הגלעד ברמת גן. חובשים ופרמדיקים של מד"א מצאו אותו ללא רוח חיים וקבעו את מותו. הרקע לאירוע ככל הנראה פלילי.

כוחות המשטרה הגיעו למקום, עצרו גבר אחד בחשד למעורבות ברצח ופתחו בחקירת האירוע. במשטרה מבהירים כי בשלב זה הסיבות עוד לא ברורות וממשיכות להיבדק. החשוד לא התנגד למעצר.

מבדיקה ראשונית של האירוע עולה כי אדם רצח אדם אחר על רקע סכסוך שפרץ ביניהם בנוגע להסדר משמורת על נכדיהם המשותפים, מאחר שילדיהם - הורי הנכד, החלו לאחרונה בהליך גירושים. החשד הוא כי סבו של הנכד מצד האב רצח את סבו של הנכד מצד האם.

חשד לרצח ברמת גן (צילום: מד"א)
חשד לרצח ברמת גן | צילום: מד"א

על פי החשד, אביו של הגבר חיכה לאביה של האישה בחדר המדרגות של הבניין שבו הוא גר. כשהגיע המנוח לבניין, לאחר ששב מבית הכנסת, ירה בו החשוד. הוא נעצר על ידי המשטרה עם האקדח שבאמצעותו ביצע את הרצח.

חובש רפואת חירום במד"א, אלמוג קדם, ופרמדיק מד"א אליאס גרייס, סיפרו: "כשהגענו ראינו גבר כבן 60 שוכב מחוסר הכרה עם פציעות חודרות. ביצענו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו".

הלילה נרצחו שלושה בני אדם בצפון. ג'מאל קבועה, בן 37 מכפר קרע, נורה למוות בכפרו. ביישוב נחף נורה למוות זיאד איוב בן ה-25, וגבר נוסף, בן 42, נרצח ביריות בקריית אתא.

בנוסף, אתמול נדקר ונרצח גבר בשנות ה-30 לחייו באשקלון. האירוע התרחש ברחוב גדוד הפורצים בעיר, הפצוע פונה במצב אנוש לבית החולים ברזילי, שם נקבע מותו.