סמר כלאסני ז"ל, בת 51, נדקרה אמש (ראשון) למוות על ידי בעלה, שככל הנראה ניסה לשלוח יד בנפשו. בהקלטת השיחה שהתקבלה במוקד המשטרתי ובה דווח על המקרה, נשמעת שכנתה של כלאסני, המתגוררת ברחוב אל מותנבי שבחיפה, בוכה וזועקת לעזרה "הוא לא פותח את הדלת, כל המדרגות דם, יש לו סכין". כלאסני הותירה אחריה שני בנים ובת.

"דחוף מישהו הורג פה את האישה. זה בעלה, הגרוש שלה. אני השכנה ואנחנו כל השכנים בחוץ. אני חושבת שהוא מרביץ לה בפנים" אמרה השכנה בשיחת הטלפון למוקד. "יש מישהו שמפריד ביניהם כרגע?" שואלת המוקדנית, ושכנתה של כלאסני ממררת בבכי "כן, מנסים לפרוץ את הדלת - היא בתוך הבית, זה דחוף".

זירת ניסיון הרצח בחיפה (צילום: דוברות מד"א )
זירת ניסיון הרצח בחיפה | צילום: דוברות מד"א

בשיחה נוספת עם מוקד המשטרה נשמעת השכנה קוראת לעזרה "הוא כבר הרג אותה - למה אתם מחכים? אלוהים. הוא הרג אותה - היא כולה דם, דחוף. הוא בפנים עדיין, והוא עם סכין. הוא מרביץ לה וכל המדרגות דם, הם נעולים בדירה, והוא לא פותח את הדלת". עוד אמרה השכנה כי שכנים נוספים ניסו לפרוץ את הדלת לביתה של כלאסני אך ניסיונם לא צלח.

כלאסני נפצעה אנושות ומותה נקבע בבית החולים רמב"ם לאחר ניסיונות החייאה. החשוד במעשה פונה מחוסר הכרה, תוך שהוא סובל מפציעות חודרות, מצבו קשה אך יציב. השניים לא מוכרים למשטרה ולא נרשמו ביניהם אירועים חריגים בעבר.

אחד מן השכנים שהכיר את כלאסני מילדות סיפר: "הוא השתגע, דקר אותה 3 פעמים בלב. גדלתי איתה יחד, היא הייתה אישה טובה וטהורה. הם התחתנו ולא היו להם בעיות. הוא פשוט השתגע כי לו היו בעיות. פחדתי שהוא ידקור גם אותי, בזמן שאני ביצעתי החייאה באישה שכן אחר תפס אותו".