בית המשפט השלום בתל אביב דחה אתמול (רביעי) את בקשת הפרקליטות, המשטרה והמתלוננת לפרסם את שמו של כוכב הכדורגל לשעבר החשוד באונס והאריך את צו איסור הפרסום. בנוסף, ב"מהדורה המרכזית" פרסמנו כי כוכב העבר טוען כי יש בידיו אינדיקציות לכך שמי שעומד מאחורי התלונה – הוא כדורגלן עבר אחר שנמצא בזוגיות עם המתלוננת.

לטענת הכוכב החשוד באונס, בן זוגה של המתלוננת הוא זה שעומד מאחורי "תלונת הכזב" נגדו, זאת בעקבות יריבות של שניהם על רקע קריירת אימון.

עורכי הדין משה גלעד ורינת גלעד פרל, סנגוריו של כוכב העבר החשוד באונס, אמרו ל-N12 בתגובה להחלטת בית המשפט: "ברור לגמרי שמדובר באישיות מאוד ידועה בארץ. המשמעות של פרסום מלא עם שם ופרטים היא הרס מוחלט. לא בכדי המחוקק נתן לבית המשפט את האפשרות הזאת לאסור פרסום אם ייגרם נזק".

התלונה על אונס שלכאורה ביצע הכדורגלן הוגשה במשטרה בחודש ינואר. על פי החשד, האירוע התרחש לפני כמה שנים – אך לא חלה עליו התיישנות. בשיחה עם N12 אמר אז הכדורגלן הבכיר לשעבר: "לא יודע מאיפה השמועות האלה הגיעו. אני לא יודע במה מדובר. הבן שלי אמר לי שיש שמועה עליי ואני לא יודע במה מדובר. זה כמו שיגידו לי שאני טס לירח. אין לי מושג מאיפה זה בא. אין לי מושג מי זאת הבחורה ובמה מדובר. אני כל החיים שומר על השם שלי. פתאום יוצאת שמועה והילדים שלי צריכים לשמוע את זה ולעדכן אותי. שיחפרו במשטרה ויגידו לי מי זה ומאיפה באה השמועה. אולי זו לא תלונה נגדי בכלל. אף אחד לא אומר לי במה מדובר. ביום שישי אני חוזר לארץ ומקווה שיסבירו לי במה מדובר".