חיפש בגוגל דרכים לרצוח - וביצע: בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר 26 שנות מאסר על מיכאל ניקולקין, בן 24 מבת ים, שהורשע ברצח אחיו יבגני קליינמן. מכתב האישום שהוגש לפני כשנתיים עולה כי ניקולקין דקר למוות את אחיו למחצה על רקע מערכת היחסים המתוחה ביניהם.

עוד צוין בכתב האישום כי ב-16 בדצמבר הנאשם חיפש במכשיר הטלפון שלו דרכים אפשריות להביא למותו של אחיו, והקליד בגוגל את מילות החיפוש: "איך להרוג אח (לא בהומור)". עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם גם נכנס לפורומים שונים באינטרנט, שמדריכים כיצד לבצע המתה בדרכים שונות. בין האתרים שבהם ביקר, נמצא האתר: "עריפת ראש בעת שנתו של הנרצח".

"לאחר שהתגבשה החלטתו של המשיב להמית את המנוח, נטל הנאשם סכין בעלת להב באורך 30 ס"מ", נכתב בכתב האישום. "הנאשם ניגש למיטתו של המנוח שישן אותה העת, הניף ונעץ את הסכין בחוזקה בחזהו של המנוח, דקירה יחידה. אז התעורר המנוח, צעק 'אמבולנס' והתמוטט".

לאחר ביצוע המעשה, ניקולקין הותיר את הסכין נעוצה בחזהו של אחיו, נכנס לחדר השינה של תיירות שישנו שם באותה העת תמורת תשלום, העיר אותן ואמר להן: "זהו, הרגתי את אחי, אבל תכננתי הכול". השתיים נבהלו מדבריו ונמלטו מהדירה.