תיעוד מטריד: גבר שנמצא במעצר בחשד שהכה את בת זוגו, תושבת הגולן, שלח לפני כשבועיים אנשים המקורבים אליו כדי שיציתו את רכבה כנקמה על כך שדיווחה עליו למשטרה - כך לפי החשד.

הגבר המכה לכאורה נעצר לפני כחודש וחצי, אחרי שבת זוגו התקשרה למשטרה וביקשה להזמין פיצה - כדי לא לעורר את חשדו. אחרי שהשיחה נותקה המוקדנית ששוחחה עם הבחורה הבינה שהיא במצוקה ושלחה ניידת משטרה לביתה, שם נעצר בן הזוג בחשד שנהג כלפיה באלימות והוא נשאר במעצר עד היום.

על פי החשד, לפני כשבועיים הוא שלח שניים ממקורביו לבצע את מעשה ההצתה כנקמה בבת הזוג - בעודו שוהה במעצר. בת הזוג סיפרה בחקירתה במשטרה כי הוא חששה שהוא ינקום בה, ולכן דאגה להחנות את רכבה מדי ערב במקום ציבורי שגם מצולם.

נוקם באשתו ומצית לה את האוטו
הרכב שהוצת

"מיד עם קבלת הדיווח פתחנו בפעולות חקירה והצלחנו באמצעים מתוחכמים להגיע לשני החשודים", סיפר פקד גור מאיר ממשטרת קצרין. "מהר מאוד עלה שהם נשלחו לבצע את העבירה על ידי בן הזוג לשעבר. עצרנו אותם ובתחילת השבוע הגשנו הצהרת תובע ובהמשך בכוונתנו להגיש כתב אישום חמור נגדם".

במקביל, הגבר שהיה במעצר עד תום ההליכים נגדו נחקר מחדש ולאחר מכן הוגשה נגדו הצהרת תובע בחשד שהוא זה ששלח את המציתים. בימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום בגין המעשה, שיצטרף לחשדות שיש נגדו על הכאת בת זוגו.