אחרי שנחשדו בהתעללות שהובילה למות בנם הפעוט בגיל 6 שבועות, בית המשפט בראשון לציון שחרר היום (שני) ממעצר את זוג ההורים מהשפלה. האב שוחרר באופן מוחלט, ואילו האם שוחררה בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת פורמלית.

ביום חמישי נמצא בנם של ההורים מת בדירתם עם שבר בגולגולת. בעקבות כך נעצרו ההורים בחשד להתעללות ונחקרו במשטרת רחובות, והחל הליך נתיחה לגופה לשם קבלת ממצאים וביצוע אבחון מקיף. ביום שישי הוארך מעצרם עד ליום שני, והיום כאמור הם שוחררו לביתם.

"מדובר בהורים מסורים שטרם מעכלים את הטרגדיה הנוראית", מסר בתגובה עו"ד גל וולף שמייצג את האם מטעם הסניגוריה. "בית המשפט קבע היום שאין חשד לפלילים והורה על שחרורם של ההורים על מנת שיכולו להתאבל על מות בנם התינוק. אנו משתתפים בצערם ומקווים שיצליחו לשקם את חייהם".

"אנו מברכים על החלטת בית המשפט לשחרר את ההורים", הוסיף עו"ד רן אלון שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את האב. "מדובר במקרה טראגי של הורים מסורים ואוהבים שאיבדו את בנם התינוק. בשל מעצרם לא ניתנה להם האפשרות להתאבל על מותו. היום ביהמ"ש קיבל את בקשתנו והורה לשחרר את ההורים וקבע כי לגבי האב אין כל חשד פלילי והורה על שחרורו ללא כל תנאי".