חשד להתעללות חמורה בצפון הארץ: אב ובת זוגו נעצרו הבוקר (שלישי) בחשד שכלאו, הכו והרעיבו את שלושת ילדיו של האב. מדובר בילדים בני 7,5 ו-8, שאותרו כלואים בביתם לאחר שלא הגיעו במשך כמה ימים לבית הספר. מעצרם של בני הזוג הוארך עד ליום ראשון.

על פי החשד אותם בני זוג נהגו לכלוא את ילדי האב באחד מחדרי הבית, להכות אותם - ולהרעיב אותם. החקירה נפתחה לאחר שהתקבל מידע במשטרה, ולפיו הילדים לא הגיעו לבית הספר כמה ימים. ביום רביעי האחרון הגיעה המשטרה לביתם של בני הזוג, שסירבו לפתוח את הדלת.

השוטרים נאלצו לפרוץ לבית ובאחד החדרים מצאו את הילדים, שבו הם היו נעולים כשהם מפוחדים ופצועים. אחד הילדים, בן 5 וחצי, פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, שם הוא עדיין מאושפז. מעצרם של בני הזוג הוארך עד ליום ראשון והחקירה נמשכת.

החשד התעורר אצל גורמי הרווחה, לאחר שהילדים לא התייצבו בבית הספר. גורם ברווחה שחשף את המקרה הקשה סיפר: "מדובר בהתעללות קשה מאוד בילדים, לא נתקלנו באכזריות כזאת בעבר, האבא התעלל בילדים. בחלק מהמקרים הוא כיבה סיגריות על הגוף של אחד הילדים".

בבית החולים רמב"ם מסרו: "מדובר בילד שהועבר אלינו לבדיקות והשגחה ביום שישי האחרון עקב חבלות בגופו. הוא שוחרר אתמול מבית החולים לרשויות הסעד שלקחו אותו להמשך השגחה".