היום (שלישי) יעלה רומן זדורוב על דוכן העדים במשפט החוזר שלו, והערב אנחנו מפרסמים מידע שעשוי לחזק את ההגנה: מבדיקה שערכה המשטרה לממצאים של זדורוב מזירת הרצח, לא נמצאה כל התאמה ל-DNA שלו על תאיר ראדה, וכן לא נמצא DNA של ראדה על זדורוב. בכך מצטרפת הבדיקה החדשה לשתי בדיקות קודמות שהעלו מסקנה דומה.

בין הפרקליטות למכון לרפואה משפטית ישנה הבנה שאת אפיון ה-DNA במשפט יבצעו מומחי המכון. עם זאת, בצעד חריג ביקשה הפרקליטות מהמשטרה לבצע הפעם את הבדיקה, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשה. בין המוצגים שנבדקו: סכין, חולצות, מכנסיים ונעליים.

בדומה לשתי בדיקות שכבר נעשו בעבר ולא מצאו התאמה בין ה-DNA של זדורוב לזה שנמצא בזירת הרצח, גם הפעם טען המומחה המשטרתי ש"לא נמצאה עדות לתרומותו של זדורוב לפרופילי ה-DNA שהתקבלו מבגדיה של תאיר ראדה". עוד הוסיף המומחה ש"לא נמצאה עדות לתרומתה של תאיר ראדה לפרופילי ה-DNA שנבדקו בתיק".

המידע הזה מתקבל בעיתוי מעניין, שכן מחר בבודק יתייצב זדורוב בבית המשפט המחוזי בנצרת וימסור את עדותו במשפט החוזר שמתנהל בעניינו. עדותו של זדורוב תפתח את שלב ההגנה, ובהמשך יעידו אנשים נוספים כמו א"ח מהפרשה, וכן ד"ר חן קוגל, מנהל המכון לרפואה משפטית.