התפתחות בפרשת מעצרו של בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג החשוד בעבירות מין: אחת הדוגמניות ששמה נכרך בפרשה העידה פעמיים במשטרה ואמרה לחוקרים באופן מפורש שאין בכוונתה להתלונן נגד חוגג - כך פרסמנו אתמול (שלישי) לראשונה ב"מהדורה המרכזית". עם זאת, למרות שהדוגמנית הדגישה בפני החוקרים שהיא רוצה לדאוג לשלוותה הנפשית ולהתעסק בענייניה האישיים - לטענתה החוקרים ניסו לבצע לה "תרגיל" ולהחתים אותה על עדותה נגד חוגג.

לטענת אותה דוגמנית, בימים האחרונים היא קיבלה שיחת טלפון מהמשטרה שבה ביקשו לפגוש אותה כדי להחתים אותה על עדותה השנייה. לדבריה, השוטרים לקחו אותה בניידת לאחר שנתנו לה את התחושה ש"עושים לה טובה" ומחזירים אותה לביתה, ושם הציגו בפניה אמירות של משה חוגג מחקירתו שבהן הוא טוען שמה שנעשה בינה לבינו - היה בהסכמה. הדוגמנית ציינה בפני החוקרים שמדובר בשקר, אך לאחר שהגיעה לביתה היא הבינה שהחוקרים הוליכו אותה שולל, זאת לאחר שהדגישו בפניה שכל מה שתאמר בפניהם לא ישמש כחומר חקירה בפרשה.

משה חוגג (צילום: יונתן סינדל / פלאש 90, חדשות)
משה חוגג | צילום: יונתן סינדל / פלאש 90, חדשות

פרקליטתה של הדוגמנית, עו"ד שלומציון גבאי-מנדלמן, פנתה במכתב חריף ליועמ"ש שבו טענה שחוקרי המשטרה הוציאו בכזב מידע ממרשתה ושהיא לא מתכוונת לעבור על כך לסדר היום. עוד הדגישה עורכת הדין שהדוגמנית לא מתכוונת להתלונן נגד משה חוגג.

בתוך כך, ביממה האחרונה הופצו הודעות וואטסאפ עם שמות בעלי עסקים שלכאורה בילו ב"דירת הסקס" שניהל חוגג. בשיחה שערכנו עם מספר גורמים המעורים בחקירה נאמר לנו במפורש שלמיטב הבנתם אין שמות של אנשי עסקים שהשתמשו באותה דירה. יחד עם זאת יש הסתייגות כי אנחנו יודעים שהדירה ותכולתה צולמה, וכי יש חומר רב שחוקרי המשטרה עדיין לא הצליחו לסרוק את כולו. אך לכל הפחות עד לנקודת הזמן הזו לא ידוע על אנשי עסקים נוספים שהגיעו לדירה הזאת. לכן כל הודעות הוואטסאפ שהופצו הן לא נכונות.

בעקבות הדברים, מהמשטרה נמסר: "אנו עדים לפרסומים כוזבים ברשתות החברתיות, אודות רשימת שמות של גברים ונשים, הקשורים כביכול לפרשיה המתנהלת במשטרת ישראל. אנו פונים לציבור ולכלי התקשורת, לנהוג באחריות ולהימנע מפרסום כוזב העלול לפגוע בכבודם ובשמם הטוב. נדגיש כי הפרסומים ככל שיהיו, הם באחריות המפרסם".

בית המשפט האריך בשבוע נוסף של מעצרו של חוגג, שחשוד בהלבנת הון, הונאת משקיעים ובשורה ארוכה של עבירות מין. עם זאת, סוכם שאם הפרקליטות לא תצהיר בימים הקרובים שבכוונתה להגיש כתב אישום נגדו הוא ישוחרר למעצר בית בערבות של עשרות מיליוני שקלים.