בתיעוד חריג שהגיע לידי N12 נצפה עבריין נכנס לתוך סופר, זולל מעדן מתוך המקרר ולאחר מכן ניגש לאיים על בעל העסק ושודד ממנו את כספי הקופה. האירוע התרחש ב-10 בנובמבר לפנות בוקר ואחריו דיווח מיד עובד הסופרמרקט על האירוע למוקד 100 של המשטרה. במהלך השוד, יבגני רדצקי, תושב פתח-תקווה בן 24, לקח מהמוכר את מכשיר הפלאפון הנייד שלו וזרק אותו אל פח זבל סמוך.

שוטרי תחנת מוריה שהגיעו למקום החלו בבדיקת נסיבות האירוע תוך סריקות אחר החשוד ובתוך כך איתרו את מכשיר הפלאפון של המוכר כשהוא בתוך פח אשפה. חוקרי התחנה וטכנאי הזיהוי הפלילי החלו באיסוף ממצאים ועדויות מהם עלה כי מעט לאחר השעה שתיים וחצי לפנות בוקר נכנס החשוד אל תוך הסופרמרקט וניגש אל מקרר מוצרי החלב שם לאחר השתהות נטל מעדן יוגורט ואז החל לגשת לעבר עמדת הקופה שם הניח את המעדן ואז שלף סכין והחל דורש מהמוכר את הכסף שבקופה תוך איום בסכין שבידו.

אכל יוגורט ואז שדד 5000 שקלים באיומי סכין
אכל יוגורט ואז שדד 5000 שקלים באיומי סכין

לאחר שקיבל את מבוקשו, דרש רדצקי גם את מכשיר הפלאפון של המוכר. כעבור עשר דקות נמלט מהמקום עם שלל של כחמשת אלפים ש"ח. במסגרת החקירה של שוטרי התחנה ואנשי הזיהוי הפלילי במחוז ירושלים, התבררה זהותו וכבר ביום למחרת הוא נעצר בעיר מגוריו פתח תקווה והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בירושלים. מעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת. לאחר שמוצו פעולות חקירת המשטרה, השבוע הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד החשוד בגין מעשה שוד בנסיבות מחמירות, החזקת סכין שלא כדין ושיבוש מהלכי משפט.

רפ"ק נועה בין, ראש לשכת חקירות בתחנת 'מוריה' במשטרת ירושלים סיפרה בשיחה עם N12: "התקבל דיווח למוקד 100 של מחוז ירושלים על עובד סופר שנשדד. בנוסף נגנב לו הפלאפון הנייד. שוטרי תחנת מוריה הגיעו לזירה, נפתחה חקירה ונאספו ממצאים פורנזיים. במהלך החקירה עלה שהשחוד ניגש לסופר-מרקט, הוציא מעדן מהמקרר ואכל אותו. לאחר מכן הוא ניגש אל עבר המוכר ובאיומי סכין ביקש ממנו את הכסף שהיה בקופה". 

אכל יוגורט ואז שדד 5000 שקלים באיומי סכין
אכל יוגורט ואז שדד 5000 שקלים באיומי סכין

עוד הוסיפה: "המוכר העביר לו סכום של 5000 שקלים. המוכר ניהל משא ומתן עם החשוד וביקש ממנו להשאיר את הטלפון. במהלך סריקות השוטרים הטלפון נמצא בפח סמוך. החקירה נמשכה במהלך הלילה ובבוקר למחרת החשוד נעצר בפתח-תקווה. שוד היא עבירה חמורה בספר החוקים והמשטרה נמצאת שם בנחישות להגן ולשמור על האזרחים ועל בטחונם".

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה תמשיך לפעול בנחישות כנגד עברייני הרכוש והאלימות, במטרה לשמור על שלום הציבור, בטחונו ורכושו".