פרטים חדשים על פרשת התקיפות המיניות בבית ספר יוקרתי במרכז: נער כבן 15, תלמיד בכיתה י' במוסד חינוכי נחשב בתל אביב, חשוד בשלושה מקרים של תקיפה מינית ואונס, שניים מהם של תלמידות שלמדו עימו. על על פי החשד, התקיפה הראשונה בוצעה בזמן שהיה בכיתה ח' בעת שלמד במוסד חינוכי נחשב אחר. המקרה נחשף לראשונה על ידי גולן יוכפז וענת דוידוב, מגישי התוכנית 'שבע תשע' ב-103FM.

עד כה הוגשו במשטרה שתי תלונות נגד הנער אך הוא טרם נחקר ולא עומת עם החשדות נגדו. על פי החשד הראשוני, הוא תקף לראשונה מינית חברה ללימודים בעת שהיה תלמיד כיתה ח' באחד מבתי הספר הנחשבים בתל אביב, אך לא הוגשה תלונה במשטרה על כך. בהמשך, הנהלת בית הספר הגישה בקשה להעבירו למוסד אחר כבר באותה השנה, ככל הנראה עקב בעיות התנהגותיות אחרות.

הנער השתלב בבית הספר החדש, מוסד יוקרתי גם הוא, מבלי שהצוות החינוכי מודע לעברו הבעייתי לכאורה - והוא השלים את לימודיו בכיתה ח' וכיתה ט'. בקיץ האחרון, לקראת כניסתו לכיתה י', על פי החשד הוא תקף מינית את אחת מהתלמידות שלומדת עימו. מהפרטים הידועים עד כה, האירוע לא התרחש בין כותלי המוסד החינוכי הנחשב.

תמונת אילוסטרציה | למצולמים אין קשר לכתבה (אילוסטרציה: AimPix, shutterstock)
המנהלת לא דיווחה – והתלמיד תקף מינית נערות נוספות. אילוסטרציה | אילוסטרציה: AimPix, shutterstock

המקרה השלישי, והחמור ביותר, אירע לכאורה כמה ימים לפני חג החנוכה. במהלך מסיבה בבית פרטי שבה השתתף אותו תלמיד הוא הכיר נערה שלא לומדת עימו בבית הספר. על פי החשד אותה נערה שתתה אלכוהול והשתכרה, התלמיד סייע לה בהתמודדות עם האלכוהול, הם הלכו לישון באותה המיטה – ובשלב מסוים, כך על פי טענת הנערה, הוא אנס אותה.

הורי התלמידים בבית הספר המומים לאחר שבתוך המקום שחשבו שהכי בטוח עבור ילדיהם התרחש מקרה חמור שכזה. יו"ר הנהגת ההורים אמר ל-N12: "נשבר הלב, לא מבינים איך זה קרה. זה תלמיד חדש בבית הספר שאנחנו לא כל כך מכירים. יש לנו 2,000 תלמידים, זה המון אבל חשבנו שאנחנו בשליטה מוחלטת ופתאום הנורא מכל קרה".

מנהל ביה"ס ממעט בפרטים אך אישר שהוגשה תלונה במשטרה: "אני לא יכול לפרט כי יש חקירה. אני מת לפרט, אבל המשטרה אסרה עלי. אני יכול להגיד בוודאות שהאירוע לא קרה בתוך בית הספר בשום פנים ואופן".