הנאשם ברצח תאיר ראדה רומן זדורוב חזר הבוקר (שני) לבית הספר "נופי גולן" בקצרין - הזירה שבה נרצחה הנערה תאיר ראדה לפני 15 שנה. זדורוב אמר בכניסה לבית הספר כי הוא מרגיש שהמשפט הנוכחי רציני יותר מהקודם. הוא הוסיף: "השופטים רוצים לבדוק את הפרטים, זה טוב".

זדורוב התייחס גם לכך שהוא לא יושב כעת בכלא אלא בבית, אחרי ששוחרר ממעצר בתנאים במסגרת המשפט החוזר. "אני לא ישן טוב, אבל אני מרגיש אדם חופשי. יש לי מגבלת תנועה, אבל אני חופשי", אמר. על הסיור עצמו הוסיף: "אני חושב שהפעם זה יותר רציני מפעם קודמת. כי שופטים מדברים ושואלים, נכנסים לתיק. במשפט הקודם לא היה מעניין אותם, פה אני רואה יחס אחר - שרוצים למצוא את הצדק".

כל צוות השופטים במשפט החוזר הגיע לסיור: אשר קולה, דני צרפתי ותמר נסים-שי. מלבד זדורוב, הצטרפו לסיור סנגורו ירום הלוי וצוות התביעה. הסיור יעבור בשירותי הבנים, שם לפי עדותו של זדורוב במשפט הראשון הוא שטף את הסכין שבאמצעותה ביצע לכאורה את הרצח. הם יעברו גם בחדר המורים וגם בזירת הרצח עצמה. הסנגור של זדורוב ינסה להראות שהשחזור של זדורוב לפני שנים היה חסר היגיון.

לפני כשלושה שבועות הרופא שחתם על תעודת הפטירה של תאיר ראדה ז"ל, ד"ר ערן הרצוג, העיד במסגרת המשפט החוזר. הוא התייחס לשאלה המרכזית שהובילה לפתיחת המשפט החוזר - לדבריו, בניגוד לעמדת ההגנה, הדם המשיך לזלוג כאשר הזיזו את הגופה - שעות ארוכות לאחר הרצח.