פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד שאול קרני (32) מהיישוב עץ אפרים, בגין ניסיון רצח של בת זוגו ואם בתו. הניסיון בוצע בשנת 2018 ועליו התוודה לאחרונה תוך שהסגיר את עצמו למשטרה.

על פי המתואר בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אביטל פינק, הנאשם והמתלוננת היו בני זוג אשר הכירו בקולומביה, מקום מגוריה של המתלוננת, ולהם ילדה משותפת קטינה. ביולי 2018 הגיעה המתלוננת עם בתה לישראל על מנת לבקר את הנאשם, ושלושתם התגוררו בבית אימו.

באחד הערבים עלו השניים לגג הבניין וקיימו שיחה על יחסיהם. בשלב מסוים, כשהיא עומדת בסמוך למעקה עם גבה אל הנאשם, דחף אותה הנאשם מן הגג וגרם לנפילתה בכוונה להביא למותה. כתוצאה מן הנפילה נפצעה המתלוננת באורח קשה ונגרמו לה חבלות מרובות שבגינן נאלצה לעבור ארבעה ניתוחים, כאשר עד היום היא סובלת מקשיים נפשיים ופיזיים.

כחודש לאחר האירוע על מנת לאתר את המתלוננת ולהמיתה, ביים הנאשם תאונת דרכים שבעקבותיה פונה באמבולנס לבית החולים, שבו אושפזה המתלוננת באותה העת. משלא איתר את המתלוננת בחדר המיון, עזב את בית החולים.

במקביל לכתב האישום הוגשה בקשת מעצר בה ציינה עו"ד פינק כי לאחרונה הגיע הנאשם לתחנת המשטרה, והודה במיוחס לו וכן בחלוף הזמן שעבר, ועם התייצבות במצבה הרפואי, הצליחה המתלוננת למסור הודעה מפורטת אודות האירוע".