המשטרה הודיעה כי עצרה היום (רביעי) 2 גברים בחשד להתפרצות לדירה בת"א, במהלכה אחד מהם שבר את שתי רגליו לאחר שקפץ ממרפסת, כשניסה להימלט מהמקום. השוטרים איתרו את החשוד הפצוע בתוך זמן קצר בביה"ח – עם רגליים שבורות ומגובסות.

מחקירה ראשונית עולה כי האזרח שפרצו לדירתו שברחוב בית צורי בתל אביב, תיעד במצלמת הטלפון הנייד שלו את הימלטות אחד החשודים בהתפרצות, עד שחבר לחשוד שני שחיכה לו עם רכב בקרבת מקום. האזרח הבחין בחשוד שנמלט מדירתו פצוע וצולע – ודיווח על כך למשטרה.

בשיחה עם N12 סיפר הדייר שלכאורה פרצו לדירתו: "יצאתי בבוקר מהבית, וכשחזרתי הביתה, ראיתי שהמפתח לא פותח את הדלת. ניסיתי לפתוח כמה פעמים ופתאום שמעתי קולות מהדירה, ואז בעצם הבנתי שיש שם מישהו. היו קולות של מישהו שמזיז דברים... תחשוב שאתה מזיז מזרן בשביל לראות מה יש מתחת. בדיעבד נראה לי שהוא חשב שיש דברים מתחת למזרן, כמו כסף".

"לא רציתי להיתקל במי שהיה בדירה אז צלצלתי בדלת בשביל שהוא יבין שאני מסמן לו ללכת", הוסיף הדייר. "הנחתי שהוא ייצא דרך המרפסת. ואכן, ירדתי למטה, הוא קפץ דרך המרפסת. אני גר בקומה ראשונה אז הגובה הוא בערך 3-2.5 מטר. הוא כנראה 'קפץ באילוץ', לא היה שום רכב למטה, אין דשא, רק רצפה".

בהמשך לפניית הדייר אל המשטרה, שוטרי תחנת תל אביב צפון פעלו לאיתור החשוד, בן 55 תושב ראשון לציון – ומצאו אותו בתוך זמן קצר בבית החולים אסף הרופא שבעיר. החשוד קיבל בבית החולים טיפול רפואי, שם נודע כי שתי רגליו שבורות ומגובסות, ובהמשך הוא נעצר. יחד עם החשוד בן ה-55 נעצר חשוד נוסף, בן 39, גם הוא תושב ראשון לציון. המשטרה הודיעה כי בכוונתה לבקש מחר הארכת מעצר של שני החשודים.