בעקבות תחקיר במהדורה המרכזית, המשטרה עצרה היום (שני) בכיר לשעבר בעיריית תל אביב בחשד לעבירות מין. סנגוריו, שרון נהרי ואבי חימי, אמרו בתגובה: "מכחישים את ביצוע העבירות". בתום דיון בבית המשפט, השופט החליט להאריך את מעצרו עד יום רביעי. איסור פרסום הוטל על שם החשוד. 

המשטרה חושדת כי הבכיר לשעבר בעירייה ביצע עבירות מין בקורבן, תושב העיר, בהיותו קטין וכעבור כמה שנים בהיותו בגיר. חוקרי ימ"ר החרימו את מחשביו של הבכיר לשעבר ואמצעי איחסון ממשרדו. דיון להארכת מעצרו צפוי להתקיים עוד היום בבית משפט השלום בראשון לציון. 

עו"ד ענת כהן ועו"ד שחף אולמן מפורום ‘קשת הצדק', שמייצגות את המתלונן אמיר (שם בדוי) אמרו בתגובה על המעצר: "מדובר באדם שכיהן במשרה בכירה בעיריית תל אביב וניצל את מעמדו כדי לבצע עבירות מין חמורות במרשנו בהיותו נער בן 15 בלבד תוך ניצול מצוקתו כנער בסיכון. אותו בכיר שב ופגע במרשנו גם בהיותו בגיר, עת במהלך פגישה אקראית שלח אליו ידיים וביצע בו מעשה מגונה תוך שהוא משדל אותו לביצוע מעשה זנות".

"כאילו לא די באלה", הוספיו עורכות הדין. "הבכיר פנה והגיש כנגד מרשנו תלונת השתקה טקטית בדבר 'איומים'. ביחס לתלונה זו נחקר מרשנו ומסר גרסתו המפורטת לרבות כל הראיות שברשתו ואנו משוכנעות כי זו תתברר עד מהרה כתלונה כוזבת שדינה לסילוק. אנו מודות על עבודת המשטרה שנעשתה עד כה ומאמינות כי זו תמצה את הפעולות הנדרשות כדי להגיע לחקר האמת בפרשה כואבת זו".

בתחקיר שפורסם במהדורה, קטין בן 15 משוקם זנות שהוריו לא קיבלו את נטייתו המינית, נאלץ לעזוב את ביתו ולקבץ נדבות. אחרי שהגיע עד לפת לחם, הקטין, שהיום בן 28, הבין שאין ברירה אלא למכור את גופו. אחד מהדמויות שלדבריו שילמו לו תמורת שירותי מין הוא אותו בכיר לשעבר בעיריית תל אביב. 

"הייתי צריך להקריב המון דברים בשביל לשרוד, ואחד מהדברים זה באמת הגוף שלי", אמר. "מי שבא לשלם כסף זה כולם כולל כולם. מאנשים מובטלים עד מנהלים בכירים, אנשים מהתעשייה, סלבריטאים, מובילי דעת קהל שרוצים לקבל יחסי מין תמורת כסף".