"הפיצוץ החזיר אותנו כמה שנים אחורה": כך הגיב הבוקר (שישי) בעל מסעדה בנהריה אחרי שפיצוץ מטען חבלה הוביל לפציעתם הקשה של שני צעירים, באירוע שהמשטרה חושדת שקשור לסכסוך בין שתי כנופיות מוכרות באזור. אחד הפצועים הוא אחיינו של עבריין בכיר, אך מקורב אליו מתעקש: "אין לו חלק בסכסוך".

הפיצוץ התרחש אמש בסביבות השעה 22:00. מכונית התפוצצה ברחוב המייסדים בנהריה, ושני יושביה, בני 19 ו-32, נפצעו קשה מאוד ונפגעו בגפיים התחתונות. הם פונו לבית החולים בעיר, שם נותחו במהלך הלילה ומצבם מוגדר כעת קשה ויציב. שניהם מקורבים לראש ארגון פשיעה מוכר ואחד מהם הוא אחיינו.

יחד עם זאת, מקורב לעבריין הבכיר טוען שהאחיין הוא אדם נורמטיבי ואין לו חלק בעולם הפשע: "אין לו חלק בסכסוך. לא מובן למי יש אינטרס לחסל אותו כי הוא מחוץ למעגל המשפחתי ולא קשור בכלל". הוא הוסיף שהפצוע לא היה בקשר עם דודו בשנים האחרונות.

בעל מסעדה בעיר, שכבר ראה מחזות דומים בעבר, סיפר בשיחה עם N12: "הפיצוץ החזיר אותנו כמה שנים אחורה. העיר נפגעה מהעבריינות בכל הממדים, מקווים שזה לא יחזור. המשטרה חייבת להפגין כוח כדי להתמודד עם הפשיעה המשתוללת. זה כבר מזמן לא רק ביישובים הערביים - הפשיעה משתוללת".

מהמשטרה נמסר שכרגע לא נעצרו חשודים במעורבות במעשה, אך כיוון החקירה העיקרי מתמקד בסכסוך בין שתי כנופיות פשע מוכרות בעיר.