האוהדים התפרעו בפיצרייה, העובדים הותקפו: לפני משחק הכדורגל שנערך ביום חמישי האחרון באצטדיון בלומפילד בין מכבי תל אביב לקבוצת לאסק לינץ האוסטרית, התחוללה תקרית חריגה בפיצרייה בשכונת פלורנטין בעיר. בשיחה עם N12 סיפר הבעלים ששלושה אוהדים של מכבי תל אביב שרצו פיצה סירבו לחכות בסבלנות - והחלו להתנהג באלימות כלפי העובדים, מה שעד מהרה הפך להתפרעות קשה. 

"אנחנו יודעים שכשיש משחקים של מכבי אנחנו נערכים, הם הלקוחות הקבועים שלנו"', סיפר גיל אולשטיין, הבעלים של 'פיצה בזיליקום'. "אנחנו אוהבים אותם והם אותנו, אבל מה שהיה ביום חמישי האחרון - היו שלושה, כנראה שיכורים, שביקשו פיצה. אמרנו שיש לחץ ושיחכו רגע, שאנחנו מתארגנים. כולם יודעים שמחכים בסלבנות ומקבלים את הפיצה, אבל השלושה האלה פשוט לא היו מוכנים לחכות שהפיצה תצא מהתנור. הם זרקו מגש על אחד העובדים, הוא היה בהלם". 

אולשטיין הוסיף לתאר את מה שהתרחש במקום: "העובד שלי לא הבין מאיפה זה בא. אחר כך זרקו עליו כל מיני חפצים, השתוללו שם, התפרעו שם. לא הצלחנו להבין מאיפה זה בא. ברור שזה חריג ולא מאפיין את האוהדים של מכבי אבל התבאסנו על אלה. הם לקוחות שלנו שאנחנו משרתים באהבה והם לקוחות שלנו באופן כללי אבל השלושה האלה זה אירוע חריג. ההתנהלות חריגה. העובד שלי היה בהלם, אבל אני אומר לך שאם הוא עבר את זה - הוא יעבור כל דבר". 

בעלי המקום החליט להגיש תלונה במשטרה נגד האוהדים המתפרעים. במרחב יפתח של משטרת מחוז תל אביב פתחו בחקירה.