החשודים עצרו ליד אחותם, הכניסו אותה בכוח למכונית ונמלטו במהירות מהזירה – כך עולה מתיעוד החטיפה שהתרחשה אתמול (שלישי) במעון לנשים מוכות ביישוב בצפון. הקורבן היא תושבת הגליל שהסתתרה במקום, והחוטפים הם האחים שלה שעל פי החשד ביקשו לפגוע בה. לאחר שאזרחים התלוננו על המעשה, הצליחה המשטרה לסכל את תוכניתם של החשודים ובתום מרדף שחררה את האישה.

מצלמת אבטחה שהשקיפה על הזירה הצליחה לתעד את שאירע אתמול בשעות אחר הצוהריים. האישה עמדה על המדרכה מחוץ למעון שבו שהתה, בזמן שרכב לבן עצר לידה וממנו יצאו החוטפים. הם הכניסו אותה במהירות לרכב ומיהרו לעזוב את המקום. זמן קצר לאחר מכן התקבלה במוקד 100 תלונה על האירוע החריג, וכוחות גדולים ממחוז הצפון של המשטרה יצאו למרדף.

מלווים במסוק, הצליחו השוטרים להתחקות אחר המכונית החשודה סמוך למחלף טורעאן, ואיתרו בתוכה את החטופה המפוחדת, שבכתה והייתה נסערת. רכב נוסף שהיה מעורב בחטיפה אותר סמוך למרר. מלבד שני האחים, נעצרו שני חשודים נוספים וברשותם נמצאו רובה איירסופט ואקדח.

החשודים הועברו לחקירה ואחד האחים מסר את גרסתו. הוא משתף פעולה באופן מלא עם החוקרים, אך בשלב זה דוחה את הטענות והחשדות לחטיפה. בעניין שלושת החשודים הנותרים, המשטרה מבקשת להאריך את מעצרם ב-10 ימים בחשד לחטיפה לשם רצח, קשירת קשר לביצוע פשע ואיומים. השופט שדן בעניינם טען :"קיימת תשתית ראייתית. המשטרה החלה לחקור את החשדות והיא תבצע פעולות נוספות". בינתיים מעצרם של שני האחים הוארך עד ליום שלישי, ה-19 באוקטובר.