שלב העדויות במשפט החוזר של רומן זדורוב נמשך היום (ראשון) עם עדותו של ראובן ג'נח, המעסיק של זדורוב בזמן הרצח. ג'נח הפתיע את הנוכחים באולם כשעלה על דוכן העדים ולפתע שינה את גרסתו כמה פעמים, וסתר את הדברים שמסר בעדותו במשפט הקודם, לפני 15 שנה.

במשפט הקודם סיפר ג'נח שלא ידע על הרצח, בזמן שדיווח לזדורוב שילדה התעלפה בבית השימוש בבית הספר בקצרין ועל כן ביקש ממנו לא להגיע. כעת, בעדותו היום, טען ג'נח שידע שתאיר נרצחה בזמן ההודעה לזדורוב. 

אולגה זדורוב ורומן זדורוב (צילום: N12)
רומן זדורוב עם אשתו אולגה בזמן המשפט החוזר | צילום: N12

ג'נח ניסה להסביר בעדותו שבהתחלה לא ידע על ילדה שנרצחה בשירותים, אלא רק על ילדה שנפלה שם. אחר כך, הוא הוסיף, אשתו סיפרה לו על כך שילדה נרצחה, ורק לאחר מכן התייקמה השיחה בינו ובין זדורוב. שינוי הגרסה המהותי ביותר הוא העובדה שכעת ג'נח טוען שכל האירוע נודע לו לפני שדיבר עם זדורוב, ואילו במשפט הקודם טען שהאירוע נודע לו מפי זדורוב עצמו. אחר כך הוסיף ג'נח שהחוקר "הכניס לו מילים לפה".

השינוי משמעותי מכמה טעמים. זדורוב הורשע בשל ראיות נסיבתיות בלבד ועל סמך הודאתו. המשטרה טענה עם זאת שרק זדורוב ידע שראדה נרצחה בשירותים, ואילו לפי העדות החדשה - המעסיק של זדורוב כבר סיפר לו על זה בשיחה.  

תאיר ראדה (צילום: אלבום פרטי)
צילום: אלבום פרטי

לפני 4 ימים העיד במסגרת המשפט ד"ר ערן הרצוג, הרופא שחתם על תעודת הפטירה של תאיר ראדה ז"ל. ד"ר הרצוג טען שכאשר הגיע לזירה, הייתה שלולית דם מתחת לגופתה של תאיר. מדובר בעדות משמעותית מפני שאחת הסיבות למשפט החוזר הייתה עמדת המומחים שלפיה דם לא יכול לזלוג מהגופה במשך שעות ארוכות. העמדה הזאת שללה לכאורה אפשרות שעקבות הנעל המסתוריות בזירה שייכות לאחד המחלצים, ולכן מעידות על כך שהיה רוצח אחר בזירה, שאינו זדורוב.