ג'קוזי בשווי 50 אלף שקלים בבית משפחת נתניהו - על חשבון המדינה? חקירה חדשה נפתחה בימים האחרונים ביחידה הארצית לחקירות הונאה בעניין בית משפחת נתניהו בקיסריה - כך חשפנו הערב (חמישי) במהדורה המרכזית. על פי החשד, ג'קוזי בשווי עשרות אלפי שקלים הותקן בביתם הפרטי של בני משפחת נתניהו - על חשבון המדינה. 

החשד הוא שבמסווה של עבודות שיפוץ לצורכי ביטחון, חלק מהכסף שימש לרכישת ג'קוזי בשווי 50 אלף שקלים שהותקן בביתם הפרטי של בני הזוג נתניהו. החקירה נפתחה לאחר שהחומר בעניין הועבר מהיועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, שלומית ברנע-פרגו, ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט. אחרי ישיבות ארוכות שנערכו בסוגיה, הוחלט להורות למשטרה על פתיחה בחקירה. 

מעון נתניהו בקיסריה (ארכיון) (צילום: חדשות 2, החדשות12)
בית משפחת נתניהו בקיסריה. ארכיון | צילום: חדשות 2, החדשות12

גורם אכיפה עמו שוחחנו מסר כי בשלב הזה, החשד לא מגיע לבני משפחת נתניהו, אך שיחד עם זאת - עולה גם מהחקירה הזו דפוס פעולה. אותו גורם אמר שאמנם לא מדובר בתיק 5000, אך שמדובר בסיפור דומה מאוד לתיק המעונות. עדויות כבר נגבו בנושא מחשבים במשרד ראש הממשלה.  

מטעם משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "מאז שהזוג נתניהו קנה את ביתם בקיסריה לפני כ-20 שנה לא הותקן בו שום ג׳קוזי, ומובן מאליו שהמדינה לא השקיעה אפילו אגורה במה שלא הותקן. זהו שקר מוחלט".