שנה וחצי לאחר הלילה שבו אשתו נמצאה ירויה, בן הזוג החשוד שירה בה למוות, מת היום (רביעי) בבית החולים קפלן לאחר שמצבו הרפואי הידרדר. הגבר, תושב רמלה, בן 58, היה עצור עד תום ההליכים במחלקה הסיעודית של "מרכז רפואי שב"ס", לאחר שעל פי החשד רצח את בת זוגו וניסה להתאבד.

הגבר נעצר לאחר שנמצא ירוי לצד אשתו, בת 56, ברכב סמוך לפארק האותיות "גן בעברית" בראשון לציון. מהחקירה עלה כי הוא ירה בה בתוך מכונית, לאחר מכן הרכב הידרדר והתנגש במעקה. אזרחים ששמעו את המתרחש קראו למשטרה, שמצאה את בני הזוג ירויים ברכבם. שוטר פרק את הנשק ועצר את הגבר שמצבו היה קשה ולא יציב. מותה של אשתו נקבע במקום.

אליאור יוסף, חובש בכיר במד"א, סיפר אז: "כשהגענו למקום ראינו את האישה כשהיא מחוסרת הכרה, ביצענו בדיקות רפואיות אבל מצבה היה קריטי ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. הגבר שהיה בהכרה מעורפלת הוכנס במהירות לניידת טיפול נמרץ תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימום ופונה לבית החולים כשמצבו קשה".

בתחילה בן הזוג החשוד ברצח אושפז בבית החולים אסף הרופא. כחודשיים לאחר אירוע הירי, הועבר להמשך מעצרו במחלקה הסיעודית של מרכז רפואי שב"ס. משירות בתי הסוהר נמסר כי ב-16 בספטמבר הוא אושפז בבית החולים קפלן עקב הידרדרות במצבו, ולאחר החמרה נוספת נקבע היום מותו על ידי רופא המחלקה.

בשב"ס ציינו כי האירוע ייבדק כנהוג והודעה על מותו נמסרה למשפחתו.