אישה נוספת הגישה היום (שלישי) תלונה במשטרה נגד סוכן הדוגמניות שי אביטל, בטענה שאנס אותה. המתלוננת הגיעה לתחנת בליווי צוות תוכנית "חשיפה" שערך את התחקיר על אביטל. מדובר בתלונה השלישית נגדו, לאחר שאתמול הוגשו 2 תלונות מטעמן של נשים שטוענות שתקף אותן.

במשטרה סבורים שנשים נוספות יתלוננו נגדו ומעריכים שזה יקרה כבר בימים הקרובים. לצורך כך, החוקרים מנסים להגיע בעצמם אל כמה נשים שפורסם ששי אביטל הטריד אותן או פגע בהן מינית ולשכנע אותן להתלונן.

שעות לפני שידור התחקיר ביום ראשון, הגיעה אישה לתחנת המשטרה בתל אביב והגישה תלונה נגד אביטל, בטענה שתקף אותה מינית לפני 5 שנים. לתחנת המשטרה בגבעתיים הגיעה אישה נוספת, ולאחר שהחלה לגולל את שאירע בפני החוקרת, היא הודיעה: 'אני בהיריון, התחלתי חיים חדשים והמעמד הזה לא מתאים לי'. מיד לאחר מכן, היא עזבה את התחנה.

במשך שנים ארוכות רצו שמועות על כך שאביטל (43) ניצל לכאורה את מעמדו כדי לפגוע בנשים צעירות. אחת הנשים סיפרה שכשהייתה בת 16 וחצי, אביטל הוריד את מכנסיו במהלך פגישה, תפס את הראש שלה בכוח - והצמיד אותה אל איבר מינו. אישה נוספת טענה כי במהלך מפגש שלה עם מקורב לאביטל, הוא הופיע לפתע במקום - "הדלת נפתחה בלי ששמתי לב ושי פשוט עמד שם עם המבט המקריפ שלו". עוד העידה: "ביקשתי ממנו לעוף משם, אבל הוא התקרב אליי ואמר - 'אני לא מפריע, תמשיכי'. הוא נגע בי בצורה הכי מקריפה בעולם. באותו רגע קמתי והלכתי בוכה הביתה".

עדויות חמורות נחשפו כנגד הסוכן שי אביטל (צילום: חשיפה, קשת 12)
"תוכיחי לי שאת שווה להיות בסוכנות שלי" | צילום: חשיפה, קשת 12

אביטל, שמייצג כמה מהכוכבות הגדולות בישראל ובהן נטע אלחמיסטר, אסתי גינזבורג, קורל סימנוביץ' וטיילור מלכוב, יצא אתמול מגבולות ישראל. לפני שעזב את הארץ, הוא פנה למיוצגות בסוכנות שלו וכתב להן: "שוב אני על הכוונת של התקשורת. ההצלחה שלי פגעה כנראה בהמון מקומות. חזרו לחפור בעבר שלי ולחקור את הטענות שכבר נבדקו ונסגרו". עוד הוסיף: "אני בטוח בדרך שלי ומאמין שכל מה שקורה יעבור מהר בעזרת השם. יש אנשים בתעשייה שרוצים את הכישלון שלי".