חבורת צעירים שיסו כלבים - אחד מהם נגח בראשו של אחר: לפני כשבועיים התפתחה קטטה מחוץ לבית המשפט השלום בתל אביב בין שתי חבורות של צעירים תושבי השפלה בשנות ה-20 לחייהם. חבורות הגברים הגיעו עם כלבים שאותם שיסו באחרים ותקפו אחד את השני.

בשלב הזה מאבטחי בית המשפט שראו את המתרחש רצו לעבר הצעירים, ניסו להפריד ביניהם - חלק מהתוקפים נמלטו מהמקום. במהלך ניסיון ההשלתטות על המתקוטטים ננשך מאבטח על ידי אחד הכלבים במקום, בתיעוד שהגיע ל-N12 רואים כעשרה מאבטחים שיצאו מחוץ לכותלי בית המשפט על מנת להשתלט על האירוע, בשלב מסוים הם משתלטים על האירוע, עוצרים ארבעה מהצעירים - ומזעיקים את המשטרה.

עו"ד ירון פורר
עו"ד ירון פורר

המאבטחים הכניסו את המתקוטטים לתוך בית המשפט עד להגעת השוטרים. באחת המצלמות מתוך בית המשפט ניתן לראות כיצד בזמן שהפרידו בין הצעירים החשודים, אחד מהם שהיה אזוק קם מהספסל - ונוגח בעוצמה בצעיר אחר. אז המאבטחים שוב מפרידים ביניהם, ואחד מהם מפנה את הצעיר שנחבל בראשו לקבלת טיפול רפואי.

ארבעה מהתוקפים נעצרו והבוקר הוגש נגדם כתב אישום. המניע לקטטה הוא ככל הנראה סכסוך קודם בין שתי החבורות. לא ברור אם המפגש שהיה מחוץ לבית משפט אקראי או מתוכנן - אך זה מה שהוביל לקטטה האלימה.

קטטה אלימה מול בית המשפט בתל אביב
הקטטה מול בית המשפט השלום בתל אביב, היום

עו"ד ירון פורר שמייצג חלק מהנאשמים אמר בתגובה ל-N12: "בפועל מרשיי הם אלה שנפצעו באירוע, לכן הטענה שהם לכאורה התוקפים משוללת כל יסוד לאור העובדה שהאחרים שהיו מעורבים לכאורה בקטטה לא נפגעו".