ניסתה לעקוף - והפכה רכב: כתב אישום הוגש נגד נהגת לאחר שנכנסה עם רכבה בעוצמה ברכב אחר - ופצעה את הנהג קשה. בתיעוד התאונה שהתרחשה בכפר סבא, נראית הנהגת מנסה לעקוף את הרכב שנסע לצידה ללא הצלחה, ובהמשך סטתה במהירות מהנתיב - עד שהתנגשה בו בעוצמה. הוא התנגש בעץ עם רכבו שהתהפך על הגג. כתוצאה מההתהפכות הנהג נפצע באורח קשה.

מכתב האישום עולה כי לאחר התאונה, הרכב שגרם לתאונה לא עצר לסייע לנהג הפצוע - ונמלט מהמקום.  שעות לאחר מכן, אימה של הנהגת הלכה להסגיר עצמה בתחנת המשטרה - וקיבלה אחריות במקומה על המעשה כל זאת, כדי למנוע מבתה להיענש. בהמשך, נחקרה בתה באזהרה במשטרה ושיקרה לחוקרים שזו לא היא שנהגה בזמן התאונה.

תיעוד: נהגת התנגשה ברכב בעוצמה - עד שהתהפך
הנהגת סטתה בחדות מהנתיב - ופגעה בעוצמה ברכב

החוקרים של משטרת כפר סבא שבמרחב השרון הבינו שיש פער בין הממצאים שהם אספו בזירת התאונה לבין גרסת האם ובתה. הם הבינו שאחת מהן משקרת, ושיש תיאום גרסאות ביניהן. אחרי שהחוקרים עימתו את השתיים, הן נשברו והחלו לספר את הפרטים. כך, השוטרים הבינו שהבת היא זו שביצעה את התאונה ונמלטה, והאם עזרה לה בשיבוש החקירה.  

כעת הנהגת מואשמת בגין נהיגה בקלות ראש וברשלנות, הפקרה לאחר פגיעה ושיבוש מהלכי משפט. אימה מואשמת גם היא בגין שיבוש מהלכי משפט. "למרות שגרמה לתאונה שבה נפגע נהג הרכב, המשיכה נבא בנסיעה רצופה, לא עצרה במקום התאונה או קרוב לו ככל האפשר בכדי לעמוד על תוצאות התאונה, ולא הזעיקה עזרה", נכתב בכתב האישום. "בהמשך, החליטו הנאשמות להציג מצג שווא בפני חוקרי המשטרה, שלפיו הבת היא זו שנהגה ברכב בזמן התאונה".