"ניסו לתקוף אותי עם מספריים וזעקתי": חבר הכנסת מאיר פרוש הותקף הבוקר (שני) סמוך לביתו בירושלים. על פי החשד, אלמונים שהיו על אופנוע ניסו לגזור את זקנו של חה"כ מיהדות התורה, וכלל הנראה נמלטו לאחר מכן מהמקום. פרוש לא נזקק לטיפול רפואי. המשטרה פתחה בחקירה ומבצעת סריקות. חה"כ פרוש ל-N12: "אין לי מושג למה הוא ניסה לתקוף אותי".

על פי החשד, שני האלמונים חבשו קסדות ועצרו סמוך לביתו של פרוש, ובעת שיצא מבית - הם תקפו אותו. הוא נפצע קל ומתקיים כעת מצוד אחר התוקפים. "אני ברוך השם בסדר. קצין הכנסת הוא זה שהזעיק את המשטרה. זה היה לא נעים", סיפר פרוש אחרי המקרה. "הוא ניסה לתקוף אותי באמצעות מספריים, זעקתי והדפתי אותו - והתוקף ברח".

מבדיקה ראשונית עולה כי ברחוב עצמו שבו אירעה התקרית אין מצלמות שתיעדו את המעשה. בשלב הזה החוקרים עורכים בדיקה ברחובות הסמוכים בשני הכיוונים, בניסיון להתחקות אחר הבריחה של האופנוע שעליו רכבו שני החשודים. על פי המידע שמסר חה"כ פרוש לחוקרים, החשודים לא דיברו תוך כדי המעשה והוא לא ידע למסור תיאור מפורט על המראה שלהם.

"לפני זמן קצר דווח למשטרה על תקיפתו של נבחר ציבור בסמוך לביתו בעיר ירושלים. על פי החשד, שני חשודים תקפו את נבחר הציבור ונמלטו מהמקום והוא אינו נזקק לטיפול רפואי", נמסר מדוברות המשטרה. "בשעה זו כוחות משטרה עורכים סריקות אחר החשודים ונפתחה חקירה במשטרה".