הנאשם מהסרטון שזעזע את הרשת בדרך לכלא: בחודש פברואר האחרון, פורסם ברשתות החברתיות סרטון מזעזע מלובי של בניין מגורים בנתניה בו תועד במצלמות האבטחה מעשה מגונה בצעירה. התיעוד הקשה עורר סערה גדולה - ובמקביל לחשיפתו, כוחות רבים ממשטרת מרחב שרון יצאו למצוד אחרי התוקף שנעצר מספר ימים לאחר מכן, ג'אד ג'בארה, תושב טייבה כבן 40. הערב (שלישי) אנו מפרסמים לראשונה כי בימים האחרונים נגזר דינו של התוקף: 21 חודשי מאסר בפועל ופיצויים בסך 10,000 שקלים לקורבן העבירה.

"הנאשם התעלם מהתנגדותה העיקשת של המתלוננת אשר עשתה כל שלאל ידה כדי שיפסיק את מעשיו וכדי להימלט ממנו", כתב שופט בית משפט השלום בנתניה גיא אבנון בהחלטתו, "הנאשם לא עצר במעשים מגונים מעל בגדיה של המתלוננת, אלא המשיך ושלח את ידיו מתחת לבגידה. דומה שאך בנס ניצלה המתלוננת מפגיעה חמורה יותר". 

בהמשך התייחס השופט אבנון גם לקורבן העבירה, כשציין: "המתלוננת בחורה אמיצה, אשר אזרה עוז להתנגד לנאשם בכוח, פעלה בתושייה באופן שהבריח את הנאשם מן המקום, התלוננה במשטרה, מסרה גרסה מפורטת והתעתדה להעיד בבית המשפט על מעשיו הרעים של הנאשם". 

עו"ד הילה צור, פרקליטות מחוז מרכז (פלילי), שניהלה את התיק, מסרה בתגובה: "גזר הדין שניתן משקף רף ענישה משמעותי בעבירות בהן הורשע הנאשם ומתייחס לשיקולי הרתעת היחיד והרבים. וכן לצורכי נפגעת העבירה והנזקים שנגרמו לה. בית המשפט קיבל למעשה באופן מלא את הסדר הטיעון אליו הגיעו הצדדים, אשר הביא לידי ביטוי עמדת נפגעת העבירה וגילם בתוכו עונש מאסר בפועל ופיצוי". 

אדם שתקף מינית אישה בנתניה
ירצה עונש מאסר. תוקף הצעירה בנתניה

בתיעוד ממצלמות האבטחה נראית הצעירה נכנסת לבניין. הגבר הולך מאחוריה וממהר לתפוס את הדלת ולהיכנס אחריה ללובי. הצעירה ממהרת להגיע למעליות, והחשוד בעקבותיה. בתיעוד היא נראית כשהיא מספיקה ללחוץ על הכפתור אך כאשר דלת המעלית נפתחת - התוקף נעמד בינה לבין הדלת, דוחק אותה לפינה וכופה את עצמו עליה תוך שהוא אוחז בה בחוזקה. לאחר כמה שניות, הצעירה מצליחה להשתחרר מהתוקף שמרפה ממנה מסיבה שאינה ברורה. היא מצליחה להיכנס למעלית - והתוקף עוזב את המקום. התיעוד הקשה שהופץ ברשתות החברתיות עורר סערה גדולה.