המשטרה עצרה הבוקר (שני) תושב חולון בחשד שתקף מינית קשישה כבת 80 בבית אבות בתל אביב. החקירה נפתחה בעקבות דיווח על תושבת העיר המתגוררת בבית אבות שברחוב מרגולין, שטענה כי גבר זר נכנס לחדרה, ניסה לתקוף אותה מינית ואז נמלט מהמקום. הקשישה שהותקפה סיפרה למקורביה: "הוא פתח את הדלת והחל לתקוף אותי. התנגדתי לו, הגנתי על עצמי, הוא הכה אותי, ואז פתאום הוא קם ועזב את המקום".

מיד לאחר האירוע החריג הקשישה פנתה לאחראים במרכז השיקומי "רעות" שמיהרו להזעיק את כוחות ההצלה והשיטור. היא פונתה לסדרת בדיקות וטיפולים בבית החולים איכילוב, כשעזבה את המקום עם הצוותים הרפואיים קראו לה העובדים: "גיבורת היום, הצלחת להניס לבדך את התוקף", והיא ענתה להם נרגשת: "אני לא גיבורה. אתם הגיבורים - אלה ששומרים עליי".

שוטרי תחנת השכונות וחוקרי זיהוי פלילי שהגיעו למקום החלו באיסוף ראיות, גביית עדויות ולקיחת חומרים ממצלמות האבטחה במקום. לאחר כמה שעות איתרו השוטרים את החשוד, גבר בשנות ה-40 לחייו, סמוך לתחנה המרכזית בתל אביב. החשוד הובא לחקירה שסיומה תחליט המשטרה האם לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרו.

הלילה (בין ראשון לשני) טיפלה המשטרה באירוע דומה ועצרה לחקירה מטפל זר בחשד שנקט אלימות כלפי קשיש שבו טיפל. החשוד, תושב הפיליפינים בשנות ה-30 לחייו, גרם לכאורה למטופלו חבלות קשות בכל חלקי גופו. 

הקורבן, גבר בן 90 מדרום ירושלים, פונה לקבלת טיפול רפואי והחשוד כאמור נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. היום צפויה המשטרה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרו.