שישה חשודים נעצרו הלילה (בין שבת לראשון) במסגרת חקירת הרצח אמש בנתניה. השישה חשודים במעורבות בתקרית האלימה, שבה נהרג ירין מסילתי, בן 24 ואדם נוסף נפצע קל.

אחד החשודים שוחרר בתנאים מגבילים בתום חקירתו. חמשת החשודים הנותרים יובאו הבוקר לבית משפט השלום בפתח תקווה לדיון בהארכת מעצרם.

עם מותו של מסילתי, המשטרה החלה בבחינת מידע שהתקבל מעדי ראייה ולפיו הגבר שנפצע קל בתקרית היה היעד לחיסול - ואילו ההרוג הוא הגבר שניסה להתנקש בו.

לפי המידע שנאסף על ידי חוקרי המשטרה, הקורבן הגיע סמוך לשעה 18:30 לרחוב אלקלעי בנתניה. במקום התפתח עימות בינו לבין מספר מעורבים, בני משפחה המתגוררת במקום. במהלך העימות הקורבן נדקר ומותו נקבע במקום.

הדיווח הראשוני על המקרה התקבל במוקד 101 של מד"א בשעה 20:48. למוקד דווח על פצוע מחוסר הכרה מאירוע אלימות ברחוב אלקלעי בנתניה. חובשים ופרמדיקים של מד"א מצאו אותו עם פציעות חודרות ללא סימני חיים וקבעו את מותו. פצוע נוסף במצב קל עם פציעה בגפיים טופל במקום.

פרמדיקית מד"א נטלי בנט סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש מחוסר הכרה וסובל מפציעות חודרות ומדממות בגופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע נוסף שהיה בזירה ונפגע באורח קל בגפיים טופל במקום ופונה במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים".