פרשת סוכן הדוגמניות שי אביטל רחוקה מלהסתיים, וכיממה לאחר שדיווחנו על שהמשטרה פתחה בחקירה פלילית מלאה בעניינו – כעת כבר ידוע כי שלוש נשים כבר התלוננו נגד אביטל. חוקרי המשטרה פועלים ויוזמים שיחות ומפגשים עם נשים בניסיון לשכנע אותן להתלונן נגד אביטל, כך שייתכן שיש נשים נוספות שכבר התלוננו בנוסף ל-3 שכבר עשו זאת.

בנוסף, מתוך החקירה הראשונית של 3 המתלוננות ומתוך הטענות שהוצגו בתקשורת, עולה כי דפוס הפעולה שמיוחס לאביטל – דומה. עורך דינו של אביטל, ששי גז, התייחס לכך שאישה נוספת התלוננה היום נגד אביטל ומסר כי ישנם חומרים שמפריכים את טענותיה – "בבוא העת נוכיח את ההפך".

פרק 222 -ששי גז (צילום: מתוך אנשים, קשת)
עוה"ד ששי גז: "שי אביטל הודיע חד-משמעית שכאשר יקראו לו לבוא לחקירה – הוא יתייצב" | צילום: מתוך אנשים, קשת

לפי עוה"ד גז, יש למשל חומרים שמפריכים את טענות האישה שהתלוננה היום על שני מקרי אונס, שחלה עליהם התיישנות. על אף התחלת החקירה, אביטל עצמו נמצא בחו"ל. גורם במשטרה מסר כי "ככל שהוא רחוק יותר – פוחתים הסיכויים שהוא יוכל לשבש את החקירה". עורך הדין ששי גז אמר כי שי אביטל הודיע חד-משמעית שכאשר יקראו לו לבוא לחקירה – הוא יתייצב. גם אם זה יהיה מחר או בעוד שבועיים.

מוקדם יותר היום התראיינה ל"חמש עם רפי רשף" נורית אורגל, סוכנת דוגמניות שליוותה את אחת המתלוננות נגד שי אביטל. "הוא היה אמור לקחת אותה הביתה והוא ביקש ממנה לעצור אצלו בבית רק כדי להביא משהו", סיפרה אורגל על נסיעה בעבר של אביטל יחד עם הדוגמנית. "היא ירדה, וכשהם הגיעו לדירה שלו, הוא ניסה בכוח להפשיט אותה והוא הוריד את הבגדים שלו".

"היא ברחה משם והתקשרה אליי מוקדם מאוד בבוקר והלכנו ביחד לתחנת המשטרה", הוסיפה אורגל. "הם היו מאוד אפטיים, לא ממש התייחסו למקרה. זה גם ככה טראומתי עבור בחורה להגיש תלונה במשטרה – על אחת כמה וכמה כשזה מקרה אונס או ניסיון לאונס".

שלשום, שעות לפני שידור התחקיר ב"חשיפה", הגיעה אישה לתחנת המשטרה בתל אביב והגישה תלונה נגד אביטל, בטענה שתקף אותה מינית לפני 5 שנים. לאחר מכן אישה נוספת הגיע להתלונן, הפעם בתחנת המשטרה בגבעתיים, אך היא הודיעה לחוקרת המשטרה: "אני בהיריון והתחלתי חיים חדשים. המעמד הזה לא מתאים לי'. מיד לאחר מכן היא עזבה את התחנה.