כתב אישום חמור הוגש בתחילת השבוע נגד שלושה גברים תושבי סאג'ור והמועצה המקומית יאנוח-ג'ת, בגין קטטה אלימה שהתרחשה לפני שבועיים בחוף דוגה שבכינרת. על פי כתב האישום, הוויכוח החל לאחר שאחד המאבטחים בחוף העיר לאב ובנו שהחנו את רכבם שלא כחוק. השניים סירבו להזיז את מכוניתם, ולכן הזמין המאבטח כוחות משטרה למקום. משהגיעו השוטרים, התלהט העימות בין המאבטח לבין המשפחה שבבעלותה המכונית, ואחד מהם אף בעט במאבטח והפיל אותו לרצפה.

ויכוח על חניה שהוביל לעימות אלים לחופי הכינרת
קטטה אלימה שהתרחשה מחוץ לחוף דוגה שבכינרת

המשטרה עצרה את השניים, תוך שהמאבטח, תושב הכפר סאג'ור, צעק לעברם: "כל סאג'ור יבואו לפה עכשיו". כעבור שעה וחצי הסלים הוויכוח, כשמחוץ לחוף התפתחה קטטה בין מקורבים לבני המשפחה שנעצרו ולמקורביו של המאבטח, על רקע חילופי הדברים הקודמים ביניהם. במהלך הקטטה השתמשו שני הצדדים במקלות עץ ובסכינים.

כתוצאה מן הקטטה, נפצעו שני בני אדם באורח קשה וקל. הפצועים פונו על ידי כוחות מגן דוד אדום באמצעות מסוק עם דקירות עמוקות בגופם. רב פקד עוזי בוטבול, קצין חקירות ומודיעין בתחנת טבריה, סיפר על המקרה: "מדובר בחקירה מורכבת עם מעורבים רבים שסירבו לשתף פעולה בחקירה. צוות החקירה עמל להרכיב את פאזל הראיות שהתגבש, עד להגשת כתב אישום נגד המעורבים בקטטה".