פרסום ראשון: בתום חיפושים בני 3 שבועות, עצרה היום (שני) המשטרה את מיקי רגב, תושב ראשל"צ בן 59, שעל פי החשד תקף, איים, "עקץ" והונה 3 נשים לפחות. הוא נעצר לאחר שאזרח זיהה אותו באזור זכרון יעקב, והודיע על כך למשטרה לאחר שראה את הפרסומים בעניינו. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-8 ימים, אולם רגע לפני הדיון הוא הודיע כי הוא חש ברע, ועל כן הוארך מעצרו, שלא בנוכחותו, עד מחר בערב.

נציג המשטרה סיפר לבית המשפט, בין היתר, כי בחודש יולי איים רגב על אישה שהייתה עימו בזוגיות והביעה בפניו את רצונה להיפרד ממנו. לדבריה, הוא איים שיפגע בחייה אם תעזוב אותו. שבוע לאחר תלונתה הגיעה למשטרה תלונה נוספת, הפעם של אישה שהתלוננה כי רגב הוציא ממנה כספים, וכשביקשה אותם בחזרה איים עליה כי יהרוג אותה אם תפנה למשטרה.

לפני כשבועיים הוגשה נגדו תלונה נוספת על ידי אישה שטענה שהוציא ממנה כספים במרמה לאחר שהציג את עצמו כאיש עסקים. כאמור, במשך כשלושה שבועות, מאז 9 בספטמבר, ניסתה המשטרה לעצור את רגב ללא הצלחה. במשטרה קוראים לנשים נוספות, אם נפגעו מרגב, להגיע ולהתלונן נגדו.

לפני שהחל היום הדיון בעניינו בבית משפט השלום בפתח תקווה, הודיע רגב לשוטרים כי אינו חש בטוב – והוא פונה לבית החולים. הדיון התקיים למרות היעדרותו, והשופטת עדנה יוסף קוזין האריכה את מעצרו עד מחר בערב. לדבריה, על פי חומר החקירה שהונח בפניה קיים חשד סביר שהחשוד אכן מעורב בחשדות המיוחסים לו, אך יחד עם זאת, בגלל שפונה לבית החולים, דיון מקיף בעניינו יתקיים רק כשישתחרר.

עוד ציינה השופטת יוסף קוזין כי יש חשש שרגב ינסה להימלט מהדין או ינסה לשבש את הליכי החקירה. בשל כך, הוא ישהה בבית החולים בסטטוס של עצור, בהשגחתה הישירה של המשטרה.

עו"ד משה אלון, המייצג את מיקי רגב, אמר ל-N12: "בשל מצבו הרפואי לא שוחחתי איתו ולא יכולתי לקבל את גרסתו. מדובר בחשדות ראשוניים בלבד, המשטרה לא הציגה בפנינו ראיות לממצאים שחשפה עד כה, ואנו מתקשים בשלב זה להתמודד עם החשדות החמורים של מרשי".