מעצרו של ערן אזולאי, החשוד בדריסתו למוות של ברק חורי בן ה-12 ביום הכיפורים, הוארך היום (חמישי) ביממה בלבד. בית משפט השלום בתל אביב לא קיבל את בקשת המשטרה להאריך את המעצר בכמה ימים נוספים, בכדי לבצע פעולות חקירה נוספות. שופטי בית המשפט טענו כי את הפעולות הללו ניתן לבצע כשהחשוד במעצר בית. אזולאי נחשד כי נהג תחת השפעת אלכוהול, וכעת נטען כי בנוסף, היה גם תחת השפעת סמים מסוג קנאביס. 

ברק חורי ז"ל, בן ה-12 שנהרג בערב יום הכיפורים (צילום: באדיבות המשפחה)
ברק חורי ז"ל, בן ה-12 שנהרג בערב יום הכיפורים | צילום: באדיבות המשפחהמעורכי הדין המייצגים את אזולאי, עו"ד אסף שמיר ויפית מלמה נמסר:  "מרשנו משתף פעולה עם החוקרים ואנו בודקים את גרסתו לפיה הילד התפרץ לכביש והוא לא הבחין בו". עוד הוסיפו כי המשטרה תצטרך לבחון אם בכוונתה להשאיר אותו במעצר עד להגשת כתב אישום. במידה ולא תציג ראיות חדשות נוספות שמצדיקות ייתכן שמרשנו ישוחרר למעצר בית.

 

ברק חורי בן ה-12 נדרס למוות בכביש 4 ביום הכיפורים האחרון . אימו צופית, סיפרה בדמעות על בנה האהוב: "הוא פעל כאילו הוא על זמן שאול - כנראה הוא הרגיש", אמרה בכאב. "פעם הוא היה באיזה ריאיון ושאלו אותו מה חסר לך בחיים והוא אמר זמן. אני מניחה שהוא התכוון לכמה שעות ביממה, אבל הוא לא חשב שזה יקבל משמעות כזו - על זמן שאול בעולם הזה".

מעצרו של אזולאי הוארך כעת עד מחר (שישי) בלבד. הוא הורשע בעבר פעמיים בנהיגה בשכרות, באחת מהן אף היה מעורב בתאונת דרכים. מכתב אישום שהוגש נגדו בשנת 2015 עולה כי לחובתו עשרות עבירות תנועה קודמות. נטע שפיר, שהייתה עדה לתאונה הקשה בה נהרג חורי ז"ל, סיפרה: "הרכב הגיע במהירות מטורפת, לא ניסה לבלום - נסע דוך אלינו".