הותר לפרסום: בית משפט השלום בתל אביב הודיע היום (ראשון) שקיבל את בקשת הפרקליטות להחמיר את סעיף האישום בפרשת האונס במלונית, שבה הואשם במקור ירין שרף בבעילה אסורה בהסכמה. כעת, לאחר הלחץ הציבורי הרב שהופעל על בית המשפט, כתב האישום המיוחס לשרף כולל עבירת אונס. התיק הועבר לדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאחר הגשת הבקשה, הדגישו בפרקליטות כי ההחלטה לשנות את סעיף האישום נעשתה משום "שבתיק סיכוי סביר להרשעה בעבירת אינוס, וכי בנסיבות העניין מוצדק לבקש לתקן את כתב האישום". עוד הוסיפו כי "חובתה של התביעה לשוב ולהעריך את תמונת המצב הראייתית בכל שלב, כפי שנעשה גם במקרה זה, כאשר הוחלט לפנות לבית המשפט ולבקש לתקן את כתב האישום".

שרף נעצר באמצע חודש פברואר לאחר שעל-פי החשד ניצל את שהותה של הקטינה, בת 13 בלבד, במלונית הקורונה ביפו ללא השגחת הוריה - ואנס אותה. שרף לא הכחיש שקיים יחסי מין עם הקטינה, אולם טען כי הם קיימו יחסים בהסכמה.

בנוסף, שרף נאשם בכך שסיפק לקטינה אלכוהול בניגוד לחוק והציע לה סמים מסוג מריחואנה. עוד נכתב בכתב האישום כי הנאשם שב ופנה לנערה במהלך אותו הלילה בכמה הזדמנויות נוספות וביקש לעלות לחדרה, זאת למרות שזו כתבה לו שאינה מעוניינת. היא הדגישה בפניו שהיא עייפה ודרשה שיניח לה.