בית המשפט המחוזי בחיפה התיר הבוקר (רביעי) לפרסום את שמו של ז'ק רביבו, תושב קריית אתא, החשוד באונס ילדה בת 7 מהאזור. פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתב אישום על פיו הוא תקף את הילדה במחסן בבניין מגוריו. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הפרקליטות מאשימה את רביבו בעבירת אינוס של קטינה ובריבוי עבירות של החזקה וצריכת פרסום תועבה. לפי כתב האישום, במהלך השנה האחרונה הגיעה הילדה לאזור הבניין שבו מתגורר הנאשם, ובאחת הפעמים הבחין בה רביבו, קרא לה וביקש ממנה להתלוות אליו למחסן שבבעלותו ושם אנס אותה.

בחיפוש שערכה המשטרה בביתו, נמצא כי רביבו החזיק ברשותו חומרי פדופיליה מאז 2016, הנחזים להיות של קטינים בגילי 14-3. החומרים נמצאו בלא פחות מ-67 תקליטורים ובהם 185 סרטונים. בנוסף, נמצאו גם 30 פרסומי תועבה בתקליטורים נוספים שהיו במחסן, ועוד 31 סרטונים על דיסק און קי שהיו בביתו. כמו כן, עלה כי הנאשם צרך בתדירות גבוהה פרסומי תועבה.

עו"ד רלי גוטמן שמייצגת את משפחת הילדה אמרה לאחר הדיון היום: "זה שבר גדול עבור המשפחה, היא עוברת טלטלה".

לדבריו של סניגורו, עו"ד יובל זמר, עולמו של רביבו חרב עליו כשהתברר לו שהוא נעצר בחשד לאונס. "הוא מכחיש מכל וכול, טוען שמעולם לא היה לו קשר או מגע עם הקטינה הזאת או עם כל קטינה אחרת. אפשר רק לתאר כיצד חש אדם בשנות ה-60 לחייו שיום אחד מתהפך עליו עולמו". עוד הוסיף עו"ד זמר כי הנאשם מודה בהחזקה של חומרי פדופיליה, "אבל זו עבירה עם רף ענישה נמוך ולא לשם כך נתכנסנו בבית המשפט המחוזי". בעבר טען עו"ד זמר כי "מדובר במסע נקמה של אישה אחת, שהחשוד העיר לה שילדיה מוזנחים".

עו"ד יובל זמר
עו"ד יובל זמר: "מכחיש מכל וכל"

משפחתה של הילדה הגישה תלונה למשטרת זבולון, ובעקבותיה נפתחה חקירה והחשוד זוהה ונעצר. על אף שמעצרו הוארך כבר פעם אחת ב-5 ימים בשל מסוכנות, בסביבת הנאשם טענו מוקדם יותר החודש כי מדובר בעלילה - שמקורה בסכסוך שכנים.