איים - ואז התנפל במכות: תושב מזכרת בתיה בן 51 מואשם שתקף נהג אוטובוס, בעקבות ויכוח בין השניים במהלך נסיעה בכביש בראשון לציון. בתיעוד דרמטי שהתפרסם מהתקרית בשבוע שעבר נשמעת אחת הנוסעות מנסה להפריד ביניהם - ובסופו נראה נהג האוטובוס פצוע ומדמם. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתחילת הסרטון, מגיע נהג הטרנזיט לפתח האוטובוס ודורש מהנהג לפתוח את הדלת, ככל הנראה לאחר שנהג האוטובוס שפך מים על רכבו בעקבות ויכוח קודם בין השניים. הוא דרש ממנו שיבוא לנקות את המים ששפך על רכבו, אך האחרון סירב והשיב: "אני לא מנקה את המים - אתה הפרעת לי".

בתגובה, עלה הגבר אל עמדת הנהג והחל להכות אותו בבעיטות ואגרופים, אז המצלמה של הנהג נפלה וברקע רק נשמעות הצעקות של אחת הנוסעות שניסתה להפריד בין השניים. בסוף הסרטון נראה נהג האוטובוס מדמם בפניו ובאפו. בעקבות התקיפה, נזקק נהג האוטובוס לטיפול רפואי. לאחר התקרית נעצר התוקף לחקירה והוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות במחוז מרכז בגין עבירות של תקיפת עובד ציבור ואיומים.

תקיפת נהג אוטובוס בראשון לציון (צילום: סעיף 27)
נהג האוטבוס הפצוע | צילום: סעיף 27

ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית בתגובה על הגשת כתב אישום: "הגשת כתבי אישום סמוך לאירועי האלימות מוכיחה כי פעילות הארגון בנושא ההסברה של מיגור האלימות בתחבורה הציבורית עובדת. נהגי האוטובוס הם לא שק חבטות של אף אחד. טוב שכל תוקף פוטנציאלי ידע כי המחיר אותו ישלם יהיה יקר ביותר גם בצד הפלילי וגם בצד האזרחי. דם הנהגים אינו הפקר".