פרסום ראשון: הזמר קובי פרץ העיד במסגרת תביעה על תאונת דרכים - והשופט קבע שהוא אחראי לה בעצמו. פרץ ניסה לטעון שנהג אחר נכנס בו, אך השופט קבע שאין היגיון בגרסתו ושהוא זה שפגע ברכב האחר. סנגורו של הנהג שנתבע: "ההחלטה להגיש תביעה תמוהה מאוד".

פרץ תיאר במהלך המשפט שנהג נכנס ברכבו כשלקח רוורס במפתיע באמצע פקק. "אמרתי לו שלא קרה שום דבר, כפרה עוונות שיגמר בפח ולא בגוף", אמר פרץ. "הוא הודה ואמר לי קובי סליחה, הוא זיהה אותי. אמרתי לו שזה סתם פח".

לעומת זאת, נהג הרכב שנתבע תיאר סיפור אחר לחלוטין - לפיו דווקא פרץ זה ששפשף את הרכב. "זיהיתי אותו והייתי מנומס אליו", אמר הנהג בדיון. "אמרתי לפרץ 'בוא נעשה פוליש אני אפילו לא מתכוון לתבוע אותך'".

בסופו של דבר חברת השכרת הרכבים בלו סקאי 2000 שברכבה נהג פרץ בחרה לתבוע, השופט קיבל את גרסת הנהג השני ולכן קבע שהחברה תשלם את שכר עד הנתבע.

עוד אסף ורשה (צילום: באדיבות המצולם)
עו"ד אסף ורשה | צילום: באדיבות המצולם

עו"ד סיון קידר, ממשרדו של עו"ד אסף ורשה, בא כוחה של הכשרה חברה לביטוח, בה מבוטח הנהג שנתבע, מסרה: "בית המשפט קיבל את מסכת הטענות שלנו ודחה את גרסתו של מר פרץ וקבע שאינה מתיישבת עם נסיבות התאונה ועומדת בסתירה לקול ההיגיון. לפיכך, גם הבחירה של התובעת להגיש כאן תביעה תמוהה מאוד".

מטעם עו"ד אופיר יצחקי, שמייצג את פרץ, נמסר: "מדובר באירוע תאונה קל, עם נזקי ״פח״ בלבד, לא נפגעים שאינו ראוי להתייחסות".