ניסיון ההתאבדות של יהודה משי זהב הבוקר (חמישי) זעזע את אחד המתלוננים שטוען כי פגע בו מינית. "כל כך הרבה אנשים נפגעו ממנו", אמר בשיחה עם N12. "איך המשטרה לא ישבה עליו, הייתי בטוח שמאזינים לו כל הזמן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני בסערת רגשות מטורפת", אמר. "אני לא מבין איך המשטרה לא שמרה עליו עד עכשיו, למה לא עצרו אותו עד עכשיו. למה עכשיו עדיין בבית החולים לא יושבים שני שומרים שיושבים ומוודאים שהוא לא ממשיך כדי שיהיה אפשר למצות איתו את הדין? איך נותנים לדבר הזה לקרות? יש כל כך הרבה עדויות. צריכים לפרסם את כל התחקירים נגדו. העדות שלי כבר ניתנה לפני חודש, איך הוא לא נעצר?".

עוד המשיך ואמר בכאב: "הבן אדם עשה כל כך הרבה זוועות ודברים רעים לאנושות, מלא הרבה אנשים נפגעו ממנו. לא מגיעה לו רחמנות. הבן אדם פגע קשה בהמון אנשים בצורה קשה מאוד. זה פשוט קורע אותי, איך יכול להיות שהוא מגיע למצב שהוא יכול להתאבד והמשטרה לא יושבת על הזנב שלו?".

יו"ר נעמת, חגית פאר, התייחסה גם היא לפרשה והביעה תמיכה בנפגעי תקיפות מיניות: "חשוב להעביר מסר חד וברור לקורבנות ולמתלוננים דווקא היום - מאמינים לכם ואיתכם על אף האירוע הטראגי; מקווה שעל אף האירוע הקשה התקשורת ועיתונאים אמיצים ימשיכו לחשוף פרשות שכאלו

"אני מודאגת מניסיונות עתידיים להטיל האשמה על הקורבנות והמתלוננות והמתלוננים האמיצים. חשוב מאד, דווקא היום, להעביר מסר ציבורי חד וברור שאנו איתם ומאמינים להם על אף התוצאה הטראגית בה משי זהב ניסה לשים קץ לחייו- תוצאה שלמתלוננים אין שום אחריות עליה".

יור נעמת גם הדגישה תפקידה החשוב של התקשורת בפרשה: "עיתונאים אמיצים חשפו את הפרשה המזעזעת הזאת וכולי תקווה שעל אף האירוע הקשה היום התקשורת בישראל תמשיך לעסוק בנושא הזה, לחשוף עוולות, למנוע מגורמים לטאטא פרשות שכאלו ולהוביל פעמים רבות לתיקון הנדרש".