בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (רביעי) 14 שנות מאסר בפועל על בנו ריינהורן, מאמן הכדוריד שהורשע בשורה ארוכה של עבירות מין באינטרנט, במרכזן כלפי עשרות קטינות. בנוסף, חוייב ריינהורן לפצות את קורבנותיו בכרבע מיליון שקלים.   

לפני כשנה וחצי הורשע ריינהורן בעשרות אישומים של אונס וירטואלי וכן מעשי סדום ומעשים מגונים וירטואליים. מאמן הכדוריד נהג לפנות באמצעות הרשתות החברתיות לילדות ולנערות בגילאי 9 עד 17 תוך שהוא משתמש בזהות בדויה של סוכנת דוגמניות, ומבקש מהן להעביר לו תמונות וסרטונים שלהן בעת ביצוע אקטים מיניים.

הוא יצר קשר עם עשרות קטינות ופיתה אותן במרמה להתכתב עמו באינסטגרם ובוואטסאפ, ובהמשך לעבור "אודישן" לצורך קבלתן כ"דוגמניות" לסוכנות. הוא דרש דרש מהקטינות לשלוח לו תמונות וסרטונים שלהן, תחילה בלבוש חלקי ומאוחר יותר בעירום מלא. כדי לפתות אותן הוא הבטיח לחלקן מתנות בתמורה או לחילופין הבטיח שישתתפו בתוכניות טלוויזיה מובילות ובקליפים של אמנים מפורסמים.

ריינהרון, ארכיון (צילום: חדשות)
בנו ריינהורן והתכתבויות הווטסאפ | צילום: חדשות

בגזר הדין ציין בית המשפט כי: "מעשיו הרבים של הנאשם העולים מתוך כתב האישום הם קשים, פוגעניים וזאת במיוחד לאור מיהות קורבנות העבירה – קטינות רכות בשנים, שהסכמתן לעשיית מעשים מיניים ושליחת תצלומיהן בעירום וסרטונים של אקטים מיניים שביצעו בעצמן, נלקחה במרמה תוך התחזות לאחר".

עוד נכתב בגזר הדין כי "העבירות שבהן הורשע ריינהורן הן עבירות הפוגעות בנפשן של הקטינות ומעוותות את תפיסתן אודות יחסים אינטימיים בין המינים. נוסף על כך, עולה מתוך האישומים כי הנאשם שוחח עם הקטינות על תכנים מיניים בוטים במיוחד, שאינם תואמים לגילן ובשלותן, ובחלק מהמקרים אף תכנים מיניים מעוותים. בנסיבות אלה מידת הפגיעה בערכים החברתיים עקב מעשיו של הנאשם היא קשה ומשמעותית".