אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, רונן, התייצב הבוקר (ראשון) בכלא מעשיהו במטרה לרצות את עונשו בגין מעשים מגונים והטרדה מינית של מעריצותיה של בתו. על ביטי תחילה נגזרו תשעה חודשי עבודות שירות אולם לאחר שהערעור על העונש התקבל בבית המשפט, החליטו השופטים להחמיר את עונשו ל-20 חודשי מאסר בפועל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

באוגוסט האחרון גזר שופט בית המשפט השלום מיכאל קרשן 9 חודשי עבודות שירות על ביטי, דבר שגרר מחאה נרחבת בעיקר מצדן של הקורבנות והוריהן, אחת מהקורבנות אמרה אחרי המשפט כי "שלוש שנים של ייסורים הסתיימו בקול ענות חלושה". בשל חוסר ההסכמה על העונש שנגזר על ביטי, הגישה הפרקליטות בקשה להחמרה בעונש והמרתו למאסר ממושך, בעבר דובר גם על 4 שנים מאסר בפועל.

לפני כחמישה חודשים הגישה הפרקליטות את הבקשה להחמרת עונשו של ביטי ולאחר דיונים בבית המשפט הוחלט על החמרת העונש לתקופת מאסר של כשנה ושמונה חודשים. עורך דינו של ביטי, אבי חימי, טען בזמנו כי אין טעם להחמיר עם העונש של האב בשל העובדה שהוא כבר "מצורע". "הוא מובטל, מי ייקח אותו לעבודה. זה איש שחרב עליו כל עולמו. ייצגנו הרבה מקרים, הוא לא יכול לחיות את חייו בלי שיצביעו עליו", אמר חימי.

רונן ביטי מגיע לכלא מעשיהו (צילום: חדשות 12)
רונן ביטי מגיע לכלא מעשיהו | צילום: חדשות 12

על ההחלטה להחמיר את עונשו של ביטי הגיבה הפרקליטות בדברים הבאים: "אביה של הזמרת עדי ביטי, ניצל את האמון שנתנו בו הקטינות, מעריצות בתו, על מנת לבצע בהן עבירות מין שונות. מעשיו הינם בעלי חומרה יתרה, וזאת הן בשל ניצול פערי כוחות חריגים בינו לבין הקטינות והן בשל ריבוי הקטינות בהן פגע, למשך זמן רב ובהזדמנויות רבות. פסיקת ביהמ"ש מהיום חשובה ומעבירה מסר כפול: ראשית, מסר ברור ומרתיע לעברייני מין פוטנציאליים הבוחרים לבצע עבירות מין בקטינות. שנית, מסר לנפגעות העבירה, בתיק זה ובכלל, לפיו ישנה חשיבות מכרעת לשיתוף הפעולה שלהן עם רשויות האכיפה על מנת שיתאפשר מיצוי הדין עם מבצעי עבירות אלו".