הותר לפרסום: דוד אבו עזיז, תושב נשר בן 63, הוא החשוד ברצח עו"ד אפרים ארנון שנדקר למוות לפני כשבועיים בפתח ביתו בעיר. היום (חמישי) האריך בית המשפט את מעצרו ב-6 ימים נוספים. עו"ד ארנון נמצא ללא רוח חיים בפתח ביתו, עם פציעות חודרות בכל גופו. צוותי מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע במקום את מותו. ארנון היה עורך דין פעיל עד למותו ולא היה מוכר למשטרה טרם האירוע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ל-N12 נודע כי לחשוד ברצח היה סכסוך עסקי עם עו"ד ארנון, ששימש כונס נכסים בתיק הקשור אליו, והחקירה מתמקדת בכיוון הזה. נכון לרגע אבו עזיז שומר על זכות השתיקה, ולא מגיב לממצאי החקירה שמטיחים לעברו השוטרים. השופט בדיון היום אמר כי קיים חשד סביר ברמה גבוהה נגד החשוד, ומאז הארכת המעצר הקודמת התווספו פרטים שמחזקים את החשד נגדו עוד יותר.

אבו עזיז ריצה בעבר מאסר עולם לאחר שהורשע ברציחתו של ציון עמר, בן 24, בעל מזנון למכירת גלידה במרכז תל חנן. 

אשתו של ארנון, רות, סיפרה כי התקיפה נמשכה שניות ספורות. "שני רעולי פנים הגיעו בסביבות 06:30 בבוקר ורצחו אותו בבית שלו", אמרה. "הוא יצא לעבודה עם שקית אוכל ביד והם דקרו בהיסטריה את בעלי - ורצחו אותו. יצאתי ללוות אותו לשער ולהגיד לו בוקר טוב כמו בכל יום. הם דקרו, דקרו ודקרו. הם לא הוציאו הגה, זה לקח כמה שניות".

"הוא לא הספיק לצאת מהבית", שחזרה רות. "הם דקרו אותו וצרחתי. הבת שלי גרה ליד וקראתי לבעלה. לקחו רק 20 שניות והוא נפל על המדרגות. אף אחד לא אמר מילה".

"אנחנו נשואים 49 שנה, יש לנו שתי בנות וארבעה נכדים. הוא היה בעל מעולה, אבא מצוין וסבא מצוין, חבר הכי טוב", היא אמרה בדמעות. "אפרים היה עורך דין בתחום האזרחי ואהב מאוד את המקצוע הזה. הוא היה אדם חייכן שפותר כל דבר בחוש הומור".

לאוניד ליאנסקי, חובש בכיר במד"א שהוזעק לזירת רצח, סיפר לאחר האירוע: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, וסובל מפציעות חודרות ומדממות בגופו", סיפר. "ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו לו טיפול רפואי, אבל הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

טליה אדרי, שכנתו של ארנון, אמרה לאחר הרצח: "זו משפחה מקסימה, משפחה לתפארת עם דרך ארץ. לפני כמה שנים נפטרה נכדתם ממחלה קשה, חבל. מדובר באבדה - הם גרים בשכונה יותר מעשר שנים".