אביעד משה, הנאשם בניסיון רצח של שירה איסקוב, נעצר היום (רביעי) מחדש בכלא בחשד שאיים על איסקוב. האירוע שבו חשוד משה אירע לכאורה כאשר קרובי משפחתו ביקרו אותו בכלא - ואחד מאנשי שב"ס שמע את משה מספר להם שהוא מתכנן לאיים על שירה באמצעות אחד העבריינים שהכיר בזמן שהותו בכלא. המשטרה תבקש מחר להאריך את מעצרו של משה. רק לפני כ-3 חודשים, הביע משה חרטה על מעשיו ואמר: "מביע את התנצלות וכל החרטה בפני שירה".

"שירה לא כאן. אני אביע פה את ההתנצלות ושברון הלב", אמר משה בדיון בעניינו בחודש מרץ האחרון. "אני מצטער ומביע את כל החרטה בפני שירה ובני משפחתה, וכמובן בפני בני משפחתי".

כשפנינו לפרקליטה של איסקוב, עו"ד בן מעוז, הוא אמר לנו שכרגע הם לא יכולים להתייחס לעניין מפני שזה עדיין נמצא בחקירה, אבל שהם יפעלו בשיתוף פעולה עם גורמי החוק כדי למצות את הדין עם אביעד משה ולאפשר גם לשירה ולבנה חיים בטוחים.

 

עורך הדין בן מעוז, סנגר החשוד ברצח אימו (צילום: שי אוחיון)
פרקליטה של שירה איסקוב, עו"ד בן מעוז | צילום: שי אוחיון

משה הנאשם בניסיון רצח אשתו שירה איסקוב, מואשם גם בהתעללות בבנו הפעוט. על פי כתב האישום המתוקן שהוגש לבית המשפט, משה כפה על בנו בן השנתיים לראות את הרצח של האם שירה ובכך גרם להתעללות בקטין או בחסר ישע. תיקון כתב האישום נעשה לבקשת עו"ד בן מעוז. בחודש אוקטובר 2020, הוגש כתב אישום נגד משה על כך שניסה לרצוח את שירה בערב ראש השנה במצפה רמון.

בטקס יום העצמאות האחרון, שירה הדליקה משואה ביחד עם שכנתה עדי גוזי, שהצילה אותה.